О признании утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 14/140-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26243
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Катон-Карагайского района" от 23 ноября 2017 года № 14/124-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5391).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Д. Бралинов

Катонқарағай аудандық мәслихатының шешімінің күшін жою деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/140-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 26243 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Катонқарағай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 23 қарашадағы № 14/124-VI (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5391 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов