О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2021-2023 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2021 года № 3/2-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 апреля 2021 года № 8506
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 марта 2021 года № 3/13-VIІ "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8424), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8273, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 7643632,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 861720 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16566,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 569 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6764776,9 тысяч тенге;
2) затраты - 7747976,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 103922,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 131918,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 27996 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 208919,6 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 208919,6 тысяч тенге:
поступления займов - 131918,2 тысяч тенге;
погашение займов - 27996 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:

"2021-2023 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 наурыздағы № 3/2-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 8506 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3/13-VІI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8424 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/3-VI "2021-2023 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8273 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7643632,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 861720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16566,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 569 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 6764776,9 мың теңге;
2) шығындар - 7747976,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 103922,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 131918,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 27996 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 208919,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 208919,6 мың теңге:
қарыздардың түсуі - 131918,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 27996 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.";
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

300682
010
Государственная адресная социальная помощь
300682
2
Социальная помощь
581615
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
581615
004
Программа занятости
215739
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60292
007
Оказание жилищной помощи
42700
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
125
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1203
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39822
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
110097
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
32106
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21999
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57532
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20955
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
20955
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8400
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
12555
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
500500
1
Жилищное хозяйство
175500
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
175500
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
175500
2
Коммунальное хозяйство
305000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
305000
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
55000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
250000
3
Благоустройство населенных пунктов
20000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

300682
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
300682
2
Әлеуметтiк көмек
581615
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
581615
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
215739
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60292
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
42700
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1203
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39822
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
110097
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
32106
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
21999
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57532
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20955
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
20955
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8400
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12555
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
500500
1
Тұрғын үй шаруашылығы
175500
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
175500
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
175500
2
Коммуналдық шаруашылық
305000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
305000
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
55000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
250000
3
Елді-мекендерді көркейту
20000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі