О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2021-2023 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 декабря 2021 года № 12/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25844
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 58/3-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8273) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 8304242,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1066969,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 23566,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7569,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7206138,4 тысяч тенге;
2) затраты - 8386083,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 72166,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 100162,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 27996,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 176510,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 176510,4 тысяч тенге:
поступления займов - 99509,0 тысяч тенге;

Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/3-VI "2021-2023 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 12/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25844 болып тіркелді
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/3-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8273 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 8304242,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1066969,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 23566,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 7569,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 7206138,4 мың теңге;
2) шығындар - 8386083,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 72166,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 100162,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 27996,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 176510,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 176510,4 мың теңге:
қарыздардың түсуі - 99509,0 мың теңге;

007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5667,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
781332,5
1
Социальное обеспечение
182627,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
182627,0
010
Государственная адресная социальная помощь
182627,0
2
Социальная помощь
574750,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
574750,5
004
Программа занятости
182027,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60292,0
007
Оказание жилищной помощи
13251,0
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1103,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38501,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
167034,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
27690,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12783,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72069,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23955,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23955,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8400,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
12555,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как жилищная помощь
3000,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1000670,2
1
Жилищное хозяйство
480254,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5667,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
849301,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
227546,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
227546,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
227546,0
2
Әлеуметтiк көмек
597800,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
597800,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
188440,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60292,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
25775,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1203,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42721,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
157926,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
27530,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
21999,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
71789,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23955,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23955,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8400,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12555,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3000,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1006770,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
480254,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі