О признании утратившим силу решения Кокпектинского районного маслихата
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 ноября 2021 года № 10-19/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25280
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Кокпектинского района" от 22 декабря 2017 года № 18-6/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5396).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата
Т. Сарманов

Көкпекті аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 10-19/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25280 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Көкпекті ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-6/5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5396 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихат
хатшысы
Т. Сарманов