О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 439 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2021-2023 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 мая 2021 года № 8762
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 30 марта 2021 года № 30 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 414 "О бюджете Уланского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8601), Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 439 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8337) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20403,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6763,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13640,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21557,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1154,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1154,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1154,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылдың 30 желтоқсандағы № 439 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 39 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 мамырда № 8762 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 30 "Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылдың 28 желтоқсандағы № 414 "2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8601 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 439 "2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8337 нөмірімен тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20403,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6763,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13640,0 мың теңге;
2) шығындар – 21557,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1154,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1154,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1154,3 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 29274,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5332,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23941,9 тысячи тенге;
2) затраты – 29557,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -283,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 283,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 283,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 10205,9 тыс.тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –20316,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6582,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13734,0 тысячи тенге;
2) затраты – 21110,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -794,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 794,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 794,8 тысяч тенге.";
пункт 7 дополнить пунктом 7-1следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в бюджете поселка Асубулак на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1100,0 тыс.тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Бозанбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 103716,9 тысяч тенге, в том числе:

1) кірістер – 29274,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5332,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23941,9 мың теңге;
2) шығындар – 29557,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -283,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 283,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 283,7 мың теңге.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 10205,9 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20316,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6582,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13734,0 мың теңге;
2) шығындар 21110,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -794,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 794,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 794,8 мың теңге.";
7 тармақ келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2021 жылға арналған Асубұлақ кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 1100,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
8 мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103716,9 мың теңге, соның ішінде:

используемые остатки бюджетных средств – 855,3 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в следующей редакции:
"45. Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7784,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 855,3 мың теңге.".
45 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"45. 2021 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 7784,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.