О бюджете Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2021 года № 61/12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2021 года № 8347. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8324) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 115,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 884,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 73 231,0 тысяча тенге;
2) затраты – 76 331,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 216,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 216,5 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.11.2021 № 11/12-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете Разинского сельского округа объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 25 367 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/12-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8347 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8324 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 115,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 884,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 73 231,0 мың теңге;
2) шығындар – 76 331,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 216,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
216,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 216,5 теңге.";
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 11/12-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Разин ауылдық округінің бюджетінде 25 367 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

3. Предусмотреть в бюджете Разинского сельского округа объем бюджетных трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 44 057 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 12 января 2021 года
№ 61/12-VI
Бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021 год

3. Разин ауылдық округінің бюджетінде 44 057 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік трансферттер көлемі қарастырылсын.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Бектурсунов
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 қаңтардағы
№ 61/12-VI шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті