О бюджете поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2021-2023 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2021 года № 61/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 января 2021 года № 8354. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8324) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 479,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 710,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 67 612,0 тысяч тенге;
2) затраты – 86 082,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 603,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 603,6 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 603,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.11.2021 № 11/4-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете поселка Усть - Таловка объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2021 год в сумме 56 306 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 қаңтарда № 8354 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 желтоқсандағы № 60/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8324 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 479,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 710,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер  – 157,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер  –  0,0 теңге;
трансферттер түсімі  – 67 612,0 мың теңге;
2) шығындар – 86 082,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер  –  0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 603,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын  қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 603,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу –0,0 теңге;
бюджет  қаражатының  пайдаланылатын  қалдықтары  –  603,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 11/4-VII шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Усть-Таловка кентінің бюджетінде 56 306 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

3. Предусмотреть в бюджете поселка Усть-Таловка на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 4 040 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 12 января 2021 года
№ 61/4-VI
Бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2021 год

3. Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджетінде 4 040 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік трансферттер көлемі көзделсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Бектурсунов
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 қаңтардағы
№ 61/4-VI шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті