О признании утратившими силу некоторых решений Шемонаихинского районного маслихата
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 августа 2021 года № 6/7-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2021 года № 23878
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шемонаихинского районного маслихата:
1) "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Шемонаихинского района" от 16 октября 2017 года № 17/8-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5270);
2) "О приостановлении действия решения Шемонаихинского районного маслихата от 16 октября 2017 года № 17/8-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Шемонаихинского района" от 12 июня 2020 года № 53/6-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7204).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев

Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 тамыздағы № 6/7-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 тамызда № 23878 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 50-бабы 2-тармағына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сот шешімімен Шемонаиха ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 16 қазандағы № 17/8-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5270 болып тіркелген);
2) "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 17/8-VI "Сот шешімімен Шемонаиха ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің қолданылуын тоқтату туралы" 2020 жылғы 12 маусымдағы № 53/6-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7204 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы М. Желдыбаев