О признании утратившими силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2021 года № 3-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 марта 2021 года № 6863
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Жоламанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Сергалиев
Секретарь маслихата Б. Конысбаева
Приложение
к решению Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 19 марта 2021 года № 3-10
1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5896, опубликованное 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года №33-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6091 опубликованное 26 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 апреля 2020 года №34-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6114, опубликованное 9 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 апреля 2020 года №35-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6216, опубликованное 5 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 наурызда № 6863 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Жоламанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Сергалиев
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2021 жылғы 19 наурыздағы
№ 3-10 шешіміне қосымша
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5896 тіркелген, 2019 жылы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы №33-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6091 тіркелген, 2020 жылы 26 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі №34-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6114 тіркелген, 2020 жылы 9 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі №35-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6216 тіркелген, 2020 жылы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 июня 2020 года №36-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6286, опубликованное 1 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 сентября 2020 года №37-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6348, опубликованное 4 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2020 года №38-2 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6393, опубликованное 7 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 ноября 2020 года №39-2 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6467, опубликованное 11 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2020 года №40-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года №32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6532, опубликованное 14 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы №36-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6286 тіркелген, 2020 жылы 1 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі №37-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6348 тіркелген, 2020 жылы 4 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі №38-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6393 тіркелген, 2020 жылы 7 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 6 қарашадағы №39-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6467 тіркелген, 2020 жылы 11 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы №40-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6532 тіркелген, 2020 жылы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).