Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год по Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2021 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 марта 2021 года № 6879
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год по Западно-Казахстанской области.

Батыс Қазақстан облысы бойынша 2021 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 53 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 6879 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша 2021 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекiтілсін.

2. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" (Мынбаева А.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нарымбетова Б.Х.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 29 марта 2021 года № 53
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год по Западно-Казахстанской области по Акжаикскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
до 3-х лет

2. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.А.Мыңбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Х.Нарымбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2021 жылғы
29 наурыздағы № 53
қаулысымен бекітілген
Батыс Қазақстан облысы бойынша 2021 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ақжайық ауданы бойынша
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік –аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата- ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін

13818
17.
село Кушум
Коммунальное государственное учреждение "Кушумский комплекс "школа-ясли-детский сад"" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
31559
11027
13818
18.
село Мичурино
Коммунальное государственное учреждение "Мичуринский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
49
26124
11027
13818
19.
село Погодаево
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени Касыма Ахмирова" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
18
42413
11027
13818
20.
село Рубежинское
Коммунальное государственное учреждение "Рубежинский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
25
31409
11027
13818
21.
село Асан
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Асан" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
23
33298
11027
13818
22.
село Большой Чаган
Коммунальное государственное учреждение "Больше-Чаганский комплекс "школа-ясли-детский сад"" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
51
21788
11027
13818
23.
село Егіндібұлақ
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Егіндібұлақ" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
14
47378
11027
13818
24.
село Махамбет
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Махамбет" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
23606
11027
13818
25.
село Өркен
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Өркен" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
18
36437
11027
13818
26.
село Сұлу көл
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Сұлу көл" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
12
55505
11027
13818
27.
село Чеботарево
Коммунальное государственное учреждение "Чеботаревский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
15
46168
11027
13818
28.
село Январцево
Коммунальное государственное учреждение "Январцевский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
40

13818
17.
Көшім ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Көшім "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
31559
11027
13818
18.
Мичурин ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Мичурин "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
49
26124
11027
13818
19.
Погодаев ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Қасым Ахмиров атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
42413
11027
13818
20.
Рубежин ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Рубежин "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
31409
11027
13818
21.
Асан ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Асан "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
23
33298
11027
13818
22.
Үлкен Шаған ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Үлкен Шаған "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
51
21788
11027
13818
23.
Егіндібұлақ ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Егіндібұлақ "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
47378
11027
13818
24.
Махамбет ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Махамбет "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
23606
11027
13818
25.
Өркен ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Өркен "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
36437
11027
13818
26.
Сұлу көл ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Сұлу көл "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
55505
11027
13818
27.
Чеботарев ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Чеботарев "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
46168
11027
13818
28.
Январцев ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Январцев "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40

21899
-
6651
по Бокейординскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
до 3-х лет
с 3-х до 6 лет
Ясли - сад (местный бюджет)
1.
село Сайхин
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ер Төстік" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"

21899
-
6651
Бөкей ордасы ауданы бойынша
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік –аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата- ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3-6 жасқа дейін
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
1.
Сайқын ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданы білім беру бөлімінің "Ер Төстік" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

231
33670
6300
6500
2.
село Бисен
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Салтанат" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
72
44168
6300
6500
3.
село Борли
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
42790
6300
6500
4.
село Хан Орда
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
127
26140
6300
6500
Школа - детский сад (местный бюджет)
5.
село Уялы
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-сад" имени Ш.Жексенбаева" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
46
32690
4800
5000
6.
село Муратсай
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-сад" имени А.Кусаинова" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
21
32690
4800
5000
7.
село Саралжин
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени К.Сагирбаева" отдела образования Бокейординского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
20
32690
4800
5000
по Бурлинскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
до 3-х лет
с 3-х до 6 лет
Ясли - сад (местный бюджет)
1.
город Аксай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №1 города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
138
38275
10000
11000
2.
город Аксай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №2 города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
272
35378
10000
11000
3.
город Аксай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №3 "Гүлдер" города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
277
29210
10000
11000
4.
город Аксай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №4 "Айгөлек" города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"

231
33670
6300
6500
2.
Бисен ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданы білім беру бөлімінің "Салтанат" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
72
44168
6300
6500
3.
Бөрлі ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданы білім беру бөлімінің "Балдаурен" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
42790
6300
6500
4.
Хан Орда ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
127
26140
6300
6500
Мектеп –балабақша (жергілікті бюджет)
5.
Ұялы ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданы білім беру бөлімінің "Ш.Жексенбаев атындағы "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
46
32690
4800
5000
6.
Мұратсай ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданы білім беру бөлімінің "А.Құсайынов атындағы "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
21
32690
4800
5000
7.
Саралжын ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөкей ордасы ауданы білім беру бөлімінің "Қ.Сағырбаев атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
32690
4800
5000
Бөрлі ауданы бойынша
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік –аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата- ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3-6 жасқа дейін
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
1.
Ақсай қаласы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының №1 бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
138
38275
10000
11000
2.
Ақсай қаласы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының №2 бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
272
35378
10000
11000
3.
Ақсай қаласы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының №3 "Гүлдер" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
277
29210
10000
11000
4.
Ақсай қаласы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының №4 "Айгөлек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

53976
8200
10000
6.
Село Шоптиколь
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Шұғыла" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
35
72630
8200
10000
7.
Село Сулыколь
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балапан" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
25
74606
-
10000
8.
Село Ушана
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Раушан" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
20
88283
-
10000
Школа - детский сад (местный бюджет)
9.
Село Шоптиколь
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Шөптікөл" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
25
38743
8200
10000
10.
Село Актай-сай
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Қаракөл" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
30
32286
8200
10000
11.
Село Коржын
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Аққозы" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
30
32286
8200
10000
12.
Село Жусандыой
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Жамбыл" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
25
38743
8200
10000
по Сырымскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
до 3-х лет
с 3-х до 6 лет
Ясли - сад (местный бюджет)
1.
Село Жымпиты
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балдырған" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
140
56833
-
9090
2.
Село Булдырты
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айналайын" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
100
37414
-
9090
Школа - детский сад (местный бюджет)
3.
Село Косарал
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Сырым" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
75

53976
8200
10000
6.
Шөптікөл ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Шұғыла" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
35
72630
8200
10000
7.
Сулыкөл ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
74606
-
10000
8.
Үшана ауылы
"Батыс Қазақстан облыс әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Раушан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20
88283
-
10000
Мектеп –балабақша (жергілікті бюджет)
9.
Шөптікөл ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Шөптікөл" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
38743
8200
10000
10.
Ақтай-сай ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Қаракөл" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
32286
8200
10000
11.
Қоржын ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Аққозы" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
32286
8200
10000
12.
Жусандыой ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Жамбыл" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
38743
8200
10000
Сырым ауданы бойынша
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік –аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата- ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3-6 жасқа дейін
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
1.
Жымпиты ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
56833
-
9090
2.
Бұлдырты ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
37414
-
9090
Мектеп –балабақша (жергілікті бюджет)
3.
Қосарал ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Сырым "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75

30939
-
9090
4.
Село Алгабас
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени М.Каналиева" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
28123
-
9090
5.
Село Булан
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Бұлан" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
31878
-
9090
6.
Село Коныр
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени Абдоллы Жумагалиева" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
27458
-
9090
7.
Село Кособа
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Қособа" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
24749
-
9090
8.
Село Шагырлой
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Абай" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
25382
-
9090
9.
Село Талдыбулак
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Талдыбұлақ" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
50
26359
-
9090
10.
Село Жымпиты
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени Жанша Досмухамедова" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
75
29650
-
9090
11.
Село Таскудык
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Тасқұдық" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
25
38938
-
9090
по Таскалинскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
до 3-х лет
с 3-х до 6 лет
Ясли - сад (местный бюджет)
1.
село Таскала
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбөпе" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
141
41737
9000
10000
2.
село Таскала
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Бөбек" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"

30939
-
9090
4.
Алғабас ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "М.Қаналиев атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
28123
-
9090
5.
Бұлан ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Бұлан "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
31878
-
9090
6.
Қоңыр ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Абдолла Жұмағалиев атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
27458
-
9090
7.
Қособа ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Қособа "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
24749
-
9090
8.
Шағырлой ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Абай "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
25382
-
9090
9.
Талдыбұлақ ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Талдыбұлақ "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
26359
-
9090
10.
Жымпиты ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Жанша Досмұхамедов атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
29650
-
9090
11.
Тасқұдық ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Тасқұдық "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
38938
-
9090
Тасқала ауданы бойынша
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік –аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата- ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3-6 жасқа дейін
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
1.
Тасқала ауданы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ақбөпе" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
141
41737
9000
10000
2.
Тасқала ауданы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бөбек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны