О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2020 года №56-7 "О бюджете поселка Зачаганск на 2021-2023 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 6 апреля 2021 года № 4-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 апреля 2021 года № 6939
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2020 года №56-7 "О бюджете поселка Зачаганск на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6633, опубликованное 3 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах
1) доходы – 517 166 тысяч тенге:
налоговые поступления – 97 632 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 817 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 417 717 тысяч тенге;
2) затраты –555 549 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38 383 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 383 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 1 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 384 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Бахишева
Секретарь Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 6 апреля 2021 года № 4-5
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 25 декабря 2020 года №56-7
Бюджет поселка Зачаганск на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-7 "2021-2023 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 4-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 6939 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №56-7 "2021-2023 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6633 тіркелген, 2021 жылы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 517 166 мың теңге:
салықтық түсімдер – 97 632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 817 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 417 717 мың теңге;
2) шығындар – 555 549 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38 383 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –38 383 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –38 384 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Бахишева
Орал қалалық мәслихатының хатшысы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2021 жылғы 6 сәуірдегі
№ 4-5 шешіміне
қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 56-7 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы