О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2021 года № 3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2021 года № 6957
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акжаикского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (А.Умбеталиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Дошанова
Секретарь Акжаикского районного маслихата С. Сиражев
Приложение
к решению Акжаикского
районного маслихата
от 5 апреля 2021 года №3-5
1. Решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5927, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Акжаикского районного маслихата от 13 января 2020 года №41-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5935, опубликованное 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Акжаикского районного маслихата от 31 марта 2020 года №44-3 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6111, опубликованное 3 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Акжаикского районного маслихата от 14 апреля 2020 года №45-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 13 января 2020 года №41-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6172, опубликованное 23 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 3-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 6957 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А.Умбеталиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Дошанова
Ақжайық аудандық маслихат хатшысы С. Сиражева
Ақжайық аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
5 сәуірдегі №3-5 шешіміне
қосымша
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5927 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5935 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы №44-3 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6111 тіркелген, 2020 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі №45-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6172 тіркелген, 2020 жылғы 23 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Акжаикского районного маслихата от 14 апреля 2020 года №45-2 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6173, опубликованное 23 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Акжаикского районного маслихата от 19 мая 2020 года №47-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6246, опубликованное 22 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Акжаикского районного маслихата от 3 июня 2020 года №48-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 13 января 2020 года №41-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6273, опубликованное 11 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Акжаикского районного маслихата от 15 июля 2020 года №50-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6303, опубликованное 23 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Акжаикского районного маслихата от 30 июля 2020 года №51-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 13 января 2020 года №41-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6336, опубликованное 10 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Акжаикского районного маслихата от 16 сентября 2020 года №52-4 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6360, опубликованное 21 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 сәуірдегі №45-2 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6173 тіркелген, 2020 жылғы 23 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы №47-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6246 тіркелген, 2020 жылғы 22 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 маусымдағы №48-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6273 тіркелген, 2020 жылғы 11 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі №50-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6303 тіркелген, 2020 жылғы 23 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі №51-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6336 тіркелген, 2020 жылғы 10 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі №52-4 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6360 тіркелген, 2020 жылғы 21 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

11. Решение Акжаикского районного маслихата от 2 октября 2020 года №53-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 13 января 2020 года №41-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6414, опубликованное 14 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Акжаикского районного маслихата от 20 ноября 2020 года №54-2 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6477, опубликованное 27 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Акжаикского районного маслихата от 8 декабря 2020 года №55-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 13 января 2020 года №41-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6516, опубликованное 14 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
14. Решение Акжаикского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №56-2 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6602, опубликованное 1 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қазандағы №53-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6414 тіркелген, 2020 жылғы 14 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы №54-2 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6477 тіркелген, 2020 жылғы 27 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы №55-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6516 тіркелген, 2020 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
14. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №56-2 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6602 тіркелген, 2021 жылғы 1 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).