О признании утратившими силу некоторых решений Бурлинского районного маслихата
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 2-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 марта 2021 года № 6842
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бурлинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
председатель сессии М. Дияров
секретарь маслихата К. Ермекбаев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 4 марта 2021 года №2-7
1. Решение Бурлинского районного маслихата от 29 августа 2019 года №40-7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Бурлинскому району на 2019-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5779, опубликованное 5 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5919, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5931, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Бурлинского районного маслихата от 31 марта 2020 года №48-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6110, опубликованное 3 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
5. Решение Бурлинского районного маслихата от 8 апреля 2020 года №48-3 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6139, опубликованное 15 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 2-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 6842 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы М. Дияров
мәслихат хатшысы К. Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 4 наурыздағы
№2-7 шешіміне қосымша
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 тамыздағы №40-7 "Бөрлі ауданы бойынша 2019 – 2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5779 тіркелген, 2019 жылғы 5 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5919 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5931 тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы №48-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6110 тіркелген, 2020 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі №48-3 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6139 тіркелген, 2020 жылғы 15 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Решение Бурлинского районного маслихата от 13 апреля 2020 года №49-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6154, опубликованное 20 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Бурлинского районного маслихата от 17 апреля 2020 года №49-2 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6176, опубликованное 27 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Бурлинского районного маслихата от 14 мая 2020 года №50-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6237, опубликованное 19 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Бурлинского районного маслихата от 25 мая 2020 года №50-9 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6257, опубликованное 1 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Бурлинского районного маслихата от 13 июля 2020 года №51-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного от 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6302, опубликованное 22 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
11. Решение Бурлинского районного маслихата от 23 июля 2020 года №51-4 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6325, опубликованное 4 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

6. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі №49-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6154 тіркелген, 2020 жылғы 20 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі №49-2 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6176 тіркелген, 2020 жылғы 27 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 мамырдағы №50-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6237 тіркелген, 2020 жылғы 19 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы №50-9 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6257 тіркелген, 2020 жылғы 1 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 шілдедегі №51-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6302 тіркелген, 2020 жылғы 22 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі №51-4 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6325 тіркелген, 2020 жылғы 4 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

12. Решение Бурлинского районного маслихата от 18 сентября 2020 года №53-2 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6370, опубликованное 25 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Бурлинского районного маслихата от 25 сентября 2020 года №53-3 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6395, опубликованное 7 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Решение Бурлинского районного маслихата от 15 октября 2020 года №54-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Бурлинского районного маслихата 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6429, опубликованное 21 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Решение Бурлинского районного маслихата от 17 ноября 2020 года №55-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6475, опубликованное 25 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
16. Решение Бурлинского районного маслихата от 26 ноября 2020 года № 55-3 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6501, опубликованное 8 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
17. Решение Бурлинского районного маслихата от 20 декабря 2020 года №56-1 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6560, опубликованное 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

12. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі №53-2 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6370 тіркелген, 2020 жылғы 25 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі №53-3 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6395 тіркелген, 2020 жылғы 7 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы №54-2 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6429 тіркелген, 2020 жылғы 21 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы №55-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6475 тіркелген, 2020 жылғы 25 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы №55-3 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6501 тіркелген, 2020 жылғы 8 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
17. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы №56-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6560 тіркелген, 2020 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

18. Решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2020 №57-4 "О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6584, опубликованное 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

18. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-4 "Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6584 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).