О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 марта 2021 года № 6843
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Законом Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6573, опубликованное 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 117 431 тысяча тенге:
налоговые поступления – 5 383 216 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32 630 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 109 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 653 476 тысяч тенге;
2) затраты – 9 968 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 94 771 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 148 767 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 996 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 946 140 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 946 140 тысяч тенге:
поступление займов – 1 148 768 тысяч тенге;
погашение займов – 369 701 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 167 073 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021
председатель сессии М. Дияров
секретарь маслихата К. Ермекбаев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от "" февраля 2021 года №
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 22 декабря 2020 года №57-1
Районный бюджет на 2021 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 2-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 6843 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6573 тіркелген, 2020 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 117 431 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 383 216 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 109 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 653 476 мың теңге;
2) шығындар – 9 968 800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 94 771 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 148 767 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 996 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 946 140 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 946 140 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 148 768 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 369 701 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 167 073 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы М. Дияров
мәслихат хатшысы К. Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2021 жылғы "" ақпандағы
№ шешіміне 1 – қосымша
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-1 шешіміне 1 – қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы