О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №49-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 7-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2021 года № 24008
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата "О районном бюджете на 2021–2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 49-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6572) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 593 409 тысячи тенге:
налоговые поступления – 541 713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 999 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 802 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 030 895 тысяч тенге;
2) затраты – 5 702 030 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 223 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 65 633 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 410 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 730 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 730 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 140 574 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140 574 тысячи тенге:
поступление займов – 65 633 тысячи тенге;
погашение займов – 34 410 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109 351 тысяч тенге";
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1.Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 27 432 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №49-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 7-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 тамызда № 24008 болып тіркелді
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6572 болып тіркелген) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 593 409 мың теңге:
салықтық түсімдер – 541 713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 999 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 802 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 030 895 мың теңге;
2) шығындар – 5 702 030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 223 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 65 633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 410 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 730 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 730 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 140 574 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140 574 мың теңге:
қарыздар түсімі – 65 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 410 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 351 мың теңге";
1-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 27 432 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2 206
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56 787
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20 465
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39 912
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 757
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 757
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 142
021
Капитальные расходы государственного органа
500
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 250
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
865
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
781 477
1
Жилищное хозяйство
529 564
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 183
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 183
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
527 381
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
487 165
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
40 216
2
Коммунальное хозяйство
216 520
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 795
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
12 700
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 095
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
202 725
005
Развитие коммунального хозяйства
5 415
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
197 310
3
Благоустройство населенных пунктов
35 393
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2 206
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56 787
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
20 465
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 912
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 757
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 757
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 142
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 250
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
865
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
781 477
1
Тұрғын үй шаруашылығы
529 564
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 183
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2 183
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
527 381
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
487 165
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
40 216
2
Коммуналдық шаруашылық
216 520
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 795
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
12 700
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 095
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
202 725
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5 415
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
197 310
3
Елді-мекендерді көркейту
35 393
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі