О признании утратившими силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 3-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 марта 2021 года № 6854
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жангалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Успанова С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Кубесова
Секретарь маслихата Д. Закарин
Приложение
к решению районного маслихата
от 17 марта 2021 года № 3-10
1. Решение Жангалинского районного маслихата от 10 декабря 2019 года №39-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жангалинскому району на 2019-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5889 опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5922, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Жангалинского районного маслихата от 31 марта 2020 года №45-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6104, опубликованное 1 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Жангалинского районного маслихата от 13 апреля 2020 года №47-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6157, опубликованное 20 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 6854 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы О. Кубесова
Мәслихат хатшысы Д. Закарин
Аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 17 наурыздағы
№ 3-10 шешіміне қосымша
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №39-3 "Жаңақала ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5889 тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5922 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы №45-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6104 тіркелген, 2020 жылғы 1 cәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі №47-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6157 тіркелген, 2020 жылғы 20 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Жангалинского районного маслихата от 13 мая 2020 года №49-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6232, опубликованное 18 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Жангалинского районного маслихата от 13 июля 2020 года №50-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6298, опубликованное 16 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Жангалинского районного маслихата от 17 сентября 2020 года №51-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6378, опубликованное 28 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Жангалинского районного маслихата от 25 ноября 2020 года №53-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6500, опубликованное 4 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №55-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6569 опубликованное 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 мамырдағы №49-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6232 тіркелген, 2020 жылғы 18 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 шілдедегі №50-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6298 тіркелген, 2020 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қыркүйектегі №51-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6378 тіркелген, 2020 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы №53-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6500 тіркелген, 2020 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №55-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Жаңақала ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6569 тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).