О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №58-13 "О бюджете Кушанкульского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2021 года № 5-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 апреля 2021 года № 7016
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №58-13 "О бюджете Кушанкульского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6614, опубликованное 2 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кушанкульского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 011 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 731 тысяча тенге;
2) затраты – 37 239 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 228 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 228 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Временно исполняющиму обязанности руководителя аппарата Казталовского районного маслихата (Б.Мусин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021года.
Председатель сессии Г. Даулетова
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 22 апреля 2021 года №5-13
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 24 декабря 2020 года №58-13
Бюджет Кушанкульского сельского округа на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №58-13 "2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Қошанкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 5-13 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 7016 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №58-13 "2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Қошанкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6614 тіркелген, 2021 жылғы 2 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Қошанкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 011 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 731 мың теңге;
2) шығындар – 37 239 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 228 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысының міндетін уақытша атқарушы (Б.Мусин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Даулетова
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 22 сәуірдегі
№5-13 шешіміне қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№58-13 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қошанкөл ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы