Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Казталовского района
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 июля 2021 года № 19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2021 года № 23682. Утратило силу решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2023 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 09.02.2023 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Казталовского района.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Казталовского района Нургалиева К.К.
3. Главному инспектору-юристу аппарата акима Казталовского района А.Тажибаевой обеспечить государственную регистрацию данного решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Есалиев

Казталов ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2021 жылғы 22 шілдедегі № 19 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 шілдеде № 23682 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 09.02.2023 № 4 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Казталов ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Казталов ауданы әкімінің орынбасары Қ.Қ.Нұрғалиев тағайындалсын.
3.Казталов ауданы әкімі аппаратының бас инспектор-заңгері Ә.Тажибаева осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есалиев