О признании утратившими силу некоторых решений Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2021 года № 6829
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сырымского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
председатель сессии Т. Даргужиев
Секретарь маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение
к решению Сырымского
районного маслихата
от 18 февраля 2021 года №3-3
1. Решение Сырымского районного маслихата от 6 июня 2019 года № 41-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Сырымскому району на 2019-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5710, опубликованное 21 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5909, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5921, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Сырымского районного маслихата от 3 апреля 2020 года № 52-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115, опубликованное 8 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
5. Решение Сырымского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 53-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6169, опубликованное 22 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 6829 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Т. Даргужиев
Мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 18 ақпандағы
№3-3 шешіміне қосымша
1. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 маусымдағы № 41-2 "Сырым ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5710 тіркелген, 2019 жылғы 21 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5909 тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5921 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 52-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 тіркелген, 2020 жылғы 8 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 53-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6169 тіркелген, 2020 жылғы 22 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Решение Сырымского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 53-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6168, опубликованное 21 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Сырымского районного маслихата от 19 мая 2020 года № 54-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6243, опубликованное 21 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Сырымского районного маслихата от 16 июня 2020 года № 55-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6282, опубликованное 23 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Сырымского районного маслихата от 16 июля 2020 года № 56-3 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6307, опубликованное 23 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Сырымского районного маслихата от 30 июля 2020 года № 57-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6340, опубликованное 14 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
11. Решение Сырымского районного маслихата от 17 сентября 2020 года № 58-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6363, опубликованное 23 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

6. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 53-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6168 тіркелген, 2020 жылғы 21 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 54-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6243 тіркелген, 2020 жылғы 21 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 55-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6282 тіркелген, 2020 жылғы 23 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 шілдедегі № 56-3 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6307 тіркелген, 2020 жылғы 23 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
10. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі № 57-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6340 тіркелген, 2020 жылғы 14 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 58-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6363 тіркелген, 2020 жылғы 23 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

12. Решение Сырымского районного маслихата от 9 октября 2020 года № 59-1 "О внесении изменений решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6423, опубликованное 19 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Сырымского районного маслихата от 20 ноября 2020 года № 61-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6481, опубликованное 28 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Решение Сырымского районного маслихата от 2 декабря 2020 года № 62-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6503, опубликованное 10 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 63-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6565, опубликованное 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

12. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 59-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6423 тіркелген, 2020 жылғы 19 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 61-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6481 тіркелген, 2020 жылғы 28 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 62-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6503 тіркелген, 2020 жылғы 10 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 63-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6565 тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).