О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №55-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 1 апреля 2021 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2021 года № 6917
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №55-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6601, опубликованное 1 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 050 529 тысяч тенге:
налоговые поступления – 625 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 914 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 390 368 тысяч тенге;
2) затраты – 5 250 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 951 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 105 012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52 061 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -253 172 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 253 172 тысячи тенге:
поступление займов – 105 012 тысяч тенге;
погашение займов – 52 061 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 200 221 тысяча тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты из областного бюджета – 27 657 тысяч тенге, в том числе на:";
дополнить четвертым абзацем следующего содержания:
"на предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь – 10 000 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Аманбаев
Секретарь маслихата Ж. Бисенгалиева
Приложение
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 1 апреля 2021 года №4-1
Приложение 1
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 23 декабря 2020 года №55-2
Районный бюджет на 2021 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №55-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 4-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 6917 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №55-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6601 тіркелген, 2021 жылы 1 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 050 529 мың теңге:
салықтық түсімдер – 625 547 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 914 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 390 368 мың теңге;
2) шығындар – 5 250 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 951 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 105 012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 52 061 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -253 172 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 253 172 мың теңге:
қарыздар түсімі – 105 012 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 52 061 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 200 221 мың теңге.";
6-тармақта:
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер – 27 657 мың теңге, оның ішінде:";
мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге" - 10 000 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Аманбаев
Мәслихат хатшысы Ж. Бисенгалиева
Тасқала аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
1 сәуірдегі №4-1 шешіміне
қосымша
Тасқала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
23 желтоқсандағы №55-2
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6