Об определении категории граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде, возлагаются на местный бюджет
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 июля 2021 года № 7-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2021 года № 23741
В соответствии с пунктом 3 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующую категорию граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде, возлагаются на местный бюджет:
государственные служащие;
работники бюджетных организаций.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев

Жеке тұрғын үй қорынан берілетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтар санатын айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 шілдедегі № 7-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 шілдеде № 23741 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңның 97-бабының 3-тармағына сәйкес, Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жеке тұрғын үй қорынан берілетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін келесі азаматтар санаты айқындалсын:
мемлекеттік қызметшілер;
бюджеттік ұйымдардың қызметкерлері.
2. Теректі аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министірлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев