О признании утратившими силу некоторых решений Чингирлауского районного маслихата
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 февраля 2021 года № 6823
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Чингирлауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Чингирлауского районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Байтенова
Секретарь маслихата С. Казиев
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 8 февраля 2021 года №3-1
1. Решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5908, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5930, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Чингирлауского районного маслихата от 2 апреля 2020 года №52-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6112, опубликованное 3 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Чингирлауского районного маслихата от 10 апреля 2020 года №53-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6152, опубликованное 17 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Шыңғырлау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 ақпанда № 6823 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шыңғырлау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Шыңғырлау аудандық мәслихаты аппаратының басшысына (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Байтенова
Мәслихат хатшысы С. Казиев
2021 жылғы 8 ақпандағы №3-1
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5908 тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5930 тіркелген, 2020 жылы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 сәуірдегі №52-2 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6112 тіркелген, 2020 жылы 3 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі №53-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6152 тіркелген, 2020 жылы 17 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Чингирлауского районного маслихата от 10 апреля 2020 года №53-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6153, опубликованное 17 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Чингирлауского районного маслихата от 12 мая 2020 года №54-4 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6233, опубликованное 18 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Чингирлауского районного маслихата от 7 июля 2020 года №56-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6296, опубликованное 16 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Чингирлауского районного маслихата от 15 июля 2020 года №57-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6305, опубликованное 22 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Чингирлауского районного маслихата от 14 сентября 2020 года №58-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6358, опубликованное 18 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Чингирлауского районного маслихата от 23 сентября 2020 года №59-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6385, опубликованное 2 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі №53-2 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6153 тіркелген, 2020 жылы 17 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 мамырдағы №54-4 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6233 тіркелген, 2020 жылы 18 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі №56-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6296 тіркелген, 2020 жылы 16 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі №57-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6305 тіркелген, 2020 жылы 22 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі №58-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6358 тіркелген, 2020 жылы 18 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі №59-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6385 тіркелген, 2020 жылы 2 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Чингирлауского районного маслихата от 16 ноября 2020 года №61-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6469, опубликованное 18 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Решение Чингирлауского районного маслихата от 24 ноября 2020 года №62-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6494, опубликованное 3 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 63-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6558, опубликованное 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы №61-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6469 тіркелген, 2020 жылы 18 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы №62-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6494 тіркелген, 2020 жылы 3 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы №63-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6558 тіркелген, 2020 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).