О признании утратившим силу решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Чингирлаускому району на 2019-2020 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 февраля 2021 года № 6826
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Чингирлаускому району на 2019-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5914, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата Чингирлауского районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Байтенова
Секретарь маслихата С. Казиев

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-2 "Шыңғырлау ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 ақпанда № 6826 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-2 "Шыңғырлау ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5914 тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Шыңғырлау аудандық мәслихаты аппаратының басшысына (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Байтенова
Мәслихат хатшысы С. Казиев