Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Чингирлауского района Западно–Казахстанской области
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 23 июля 2021 года № 101. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23823
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Чингирлауского района Западно – Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Чингирлауского района Западно–Казахстанской области.
2. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района Западно – Казахстанской области обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Чингирлауского района Западно–Казахстанской области Абдрашитова Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Муханбетжанова
"СОГЛАСОВАНО"
Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Западно-Казахстанской области
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от 23 июля 2021 года № 101
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного
значения Чингирлауского района
Индексы автомобильных дорог
Наименования автомобильных дорог
1
KL-SH-1

Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 шілдедегі № 101 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23823 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31–бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерi бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудан әкімі аппаратының басшысы осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің орынбасары Д.Абдрашитовқа жүктелсін
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Муханбетжанова
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары басқармасы
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 23 шілдедегі
№ 101 қаулысына қосымша
Шыңғырлау ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар
автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
1
KL-SH-1

Подъездная дорога к селу Акбулак от автомобильной дороги Шынгырлау - Акшат – Сегизсай, 0-1 км
10
KL-SH-10
Подъездная дорога к селу Алмазное от автомобильной дороги Шынгырлау - Акшат – Сегизсай, 0-10 км
11
KL-SH-11
Подъездная дорога к селу Кайынды от автомобильной дороги Шынгырлау - Акшат – Сегизсай, 0-0,5 км
12
KL-SH-12
Подъездная дорога к селу Жинишке от автомобильной дороги Аксай - Шынгырлау, 0-13 км
13
KL-SH-13
Подъездная дорога к селу Талдысай от автомобильной дороги Аксай - Шынгырлау, 0-3 км
14
KL-SH-14

Шыңғырлау – Ақшат - Сегізсай автомобиль жолынан Ақбұлақ ауылына кірме жолы, 0-1 км
10
KL-SH-10
Шыңғырлау – Ақшат - Сегізсай автомобиль жолынан Алмаз ауылына кірме жолы, 0-10 км
11
KL-SH-11
Шыңғырлау – Ақшат - Сегізсай автомобиль жолынан Қайыңды ауылына кірме жолы, 0-0,5 км
12
KL-SH-12
Ақсай - Шыңғырлау автомобиль жолынан Жіңішке ауылына кірме жолы, 0-13 км
13
KL-SH-13
Ақсай - Шыңғырлау автомобиль жолынан Талдысай ауылына кірме жолы, 0-3 км
14
KL-SH-14

Подъездная дорога к селу Мырзагара от автомобильной дороги Аксай - Шынгырлау, 0-2 км
15
KL-SH-15
Подъездная дорога к селу Котантал от автомобильной дороги Шынгырлау - Акшат – Сегизсай, 0-0,5 км
16
KL-SH-16
Подъездная дорога к селу Аксуат от автомобильной дороги Шынгырлау - Акшат – Сегизсай, 0-25 км
17
KL-SH-17
Подъездная дорога к селу Аккудык от автомобильной дороги Шынгырлау - Акшат – Сегизсай, 0-18 км
Расшифровка аббревиатуры:
км-километр.

Ақсай - Шыңғырлау автомобиль жолынан Мырзағара ауылына кірме жолы, 0-2 км
15
KL-SH-15
Шыңғырлау–Ақшат-Сегізсай автомобиль жолынан Қотантал ауылына кірме жолы, 0-0,5 км
16
KL-SH-16
Шыңғырлау – Ақшат - Сегізсай автомобиль жолынан Ақсуат ауылына кірме жолы, 0-25 км
17
KL-SH-17
Шыңғырлау – Ақшат - Сегізсай автомобиль жолынан Аққұдық ауылына кірме жолы, 0-18 км
Аббревиатураның толық жазылуы:
км – километр.