Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются способом конкурса с использованием рамочного соглашения
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 января 2022 года № 44. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2022 года № 26525
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 3.
В соответствии с пунктом 1 статьи 31-1 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются способом конкурса с использованием рамочного соглашения.
2. Департаменту законодательства государственных закупок и закупок квазигосударственного сектора Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнений мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Утвержден приказом
Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 января 2022 года № 44
Перечень товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки
осуществляются способом конкурса с использованием рамочного соглашения
Наименование товаров, работ, услуг
Наименование единого организатора, уполномоченного проводить конкурс с использованием рамочных соглашений
1
Услуги фиксированной телефонной связи, сотовой связи и по доступу к Интернету
Единый организатор государственных закупок района области, города областного значения, района в городе областного значения, города республиканского значения и столицы
2
Бензин (АИ-92, АИ-95, АИ-98), дизельное топливо (летнее, зимнее, арктическое)
Единый организатор государственных закупок района области, города областного значения, района в городе областного значения, города республиканского значения и столицы

Негіздемелік келісім пайдаланылатын конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 17 қаңтардағы № 44 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қаңтарда № 26525 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2022 бастап қолданысқа енгізіледі
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған негіздемелік келісім пайдаланылатын конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу және квазимемлекеттік сектордың сатып алуы заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2022 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2022 жылғы 17 қаңтардағы
№ 44 бұйрығымен
бекітілген
Негіздемелік келісім пайдаланылатын конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы
Негіздемелік келісімдерді пайдалана отырып конкурс өткізуге уәкілетті бірыңғай ұйымдастырушының атауы
1.
Бекітілген телефондық байланысы, ұялы байланыс және Интернетке қол жеткізу бойынша қызметтер
облыс ауданы, облыстық маңызы бар қалалар, облыстық маңызы бар қаладағы ауданның, республикалық маңызы бар қалалар мен астананың мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы
2.
Жанармай (АИ-92, АИ-95, АИ-98), дизельдік жанармай (жазғы, қысқы, арктикалық)
облыс ауданы, облыстық маңызы бар қалалар, облыстық маңызы бар қаладағы ауданның, республикалық маңызы бар қалалар мен астананың мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы