О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 ноября 2019 года № 561 "Об утверждении Правил прохождения стажировки у частного судебного исполнителя"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 26 августа 2022 года № 711. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2022 года № 29419
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 ноября 2019 года № 561 "Об утверждении Правил прохождения стажировки у частного судебного исполнителя" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19669) следующее изменение:
в Правилах прохождения стажировки у частного судебного исполнителя, утвержденные указанным приказом:
второй абзац пункта 13 изложить в следующей редакции:
"Заключение о прохождении стажировки является действительным в течение двух лет после его утверждения.".
2. Департаменту принудительного исполнения Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. министра юстиции
Республики Казахстан
А. Мадалиев

"Жеке сот орындаушысында тағылымдамадан өту қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 561 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2022 жылғы 26 тамыздағы № 711 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қыркүйекте № 29419 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке сот орындаушысында тағылымдамадан өту қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 26 қарашадағы №561 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19669 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жеке сот орындаушысында тағылымдамадан өту қағидасында:
13-тармақтын екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тағылымдамадан өту туралы қорытынды оны бекіткеннен кейін екі жыл ішінде жарамды болып табылады.".
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Мәжбүрлеп орындау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
А. Мадалиев