О признании утратившим силу приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 18 января 2006 года № 7 "Об утверждении Правил приема и выдачи подразделениями архивной работы Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан прекращенных уголовных дел и материалов, по которым органами прокуратуры вынесены постановления об отказе в возбуждении уголовного дела"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 5 сентября 2022 года № 179. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29439
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 18 января 2006 года № 7 "Об утверждении Правил приема и выдачи подразделениями архивной работы Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан прекращенных уголовных дел и материалов, по которым органами прокуратуры вынесены постановления об отказе в возбуждении уголовного дела" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4087).
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3) направление настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальных учетов, а также территориальным органам Комитета для сведения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Б. Асылов
"СОГЛАСОВАН"
Департамент по обеспечению
деятельности судов
при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарат Верховного Суда
Республики Казахстан)
"СОГЛАСОВАН"
Агентство Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Служба государственной охраны
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Агентство Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционная служба)
"СОГЛАСОВАН"
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiнiң мұрағат жұмыстары бөлiмшесiмен прокуратура органдары арқылы қылмыстық iстердi қозғаудан бас тарту туралы қаулылары шыққан қысқартылған қылмыстық iстер мен материалдарды қабылдау және беру Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 18 қаңтардағы № 7 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 179 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қыркүйекте № 29439 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетiнiң мұрағат жұмыстары бөлiмшесiмен прокуратура органдары арқылы қылмыстық iстердi қозғаудан бас тарту туралы қаулылары шыққан қысқартылған қылмыстық iстер мен материалдарды қабылдау және беру Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 18 қаңтардағы № 7 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4087 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) заңнамамен бекітілген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты құқықтық статистика және арнайы есепке алудың мүдделі субъектiлерiне және Комитеттiң аумақтық органдарына орындау үшiн жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
Б. Асылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттар қызметін қамтамасыз ету
Департаменті
(Қазақстан Республикасының
Жоғарғы Соты аппараты)
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы мониторинг агенттігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік күзет қызметі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі
(Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы қызмет)
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі