О внесении изменений и дополнения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-291/2020 "Об утверждении правил оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 сентября 2022 года № ҚР ДСМ-97. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2022 года № 29607
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-291/2020 "Об утверждении правил оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21831) следующие изменения и дополнение:
в правилах оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных указанным приказом:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Оплата услуг субъектов здравоохранения производится с учетом результатов мониторинга качества и объема.
Мониторинг качества и объема проводится согласно приказу исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-321/2020 "Об утверждении Правил проведения мониторинга исполнения условий договора закупа медицинских услуг у субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21904).
По результатам мониторинга качества и объема выявляются дефекты оказания медицинской помощи, являющиеся основанием для применения штрафных санкций путем уменьшения фондом суммы, подлежащей оплате поставщику, в соответствии с единым классификатором дефектов по видам медицинской помощи и видам медицинской деятельности (далее – Единый классификатор дефектов), кроме кода дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации" с поддефектами, при выявлении которых применяется неустойка.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-97 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қыркүйекте № 29607 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21831 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу сапасы мен көлеміне жүргізілген мониторингінің нәтижелерін ескере отырып, жүргізіледі.
Көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемінің мониторингі "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінен медициналық қызметтерді сатып алу шарты талаптарының орындалу мониторингін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-321/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21904 болып тіркелген) сәйкес жүргізіледі.
Көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің нәтижелері бойынша "Медициналық құжаттаманы ресімдеуге ақаулар" анықталған кезде тұрақсыздық айыбы қолданылатын ақаулармен" 2.0 ақау кодынан басқа, медициналық көмек түрлері және медициналық қызмет түрлері бойынша ақаулардың бірыңғай жіктеуішіне (бұдан әрі – Ақаулардың бірыңғай жіктеуіші) сәйкес Қор қызмет берушіге төлеуге жататын соманы азайту жолымен айыппұл санкцияларын қолдану үшін негіз болып табылатын медициналық көмек көрсету ақаулары анықталады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Фонд по согласованию с поставщиком осуществляет авансовую (предварительную) оплату в следующих случаях:
1) при заключении договора закупа услуг или дополнительного соглашения при размещении объемов услуг в размере не более 30 (тридцати) процентов от суммы договора закупа услуг, с последующим удержанием суммы, выплаченной авансовой (предварительной) оплаты, согласно графику ее удержания;
2) в размере не более 70 (семидесяти) процентов от плановой суммы на декабрь месяц, но не более суммы остатка по договору закупа услуг с учетом суммы аванса, подлежащей удержанию в декабре;
3) на период действия чрезвычайного положения, а также на период осуществления мероприятий в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 на всей территории Республики Казахстан при заключении договора закупа услуг или дополнительного соглашения при размещении объемов услуг в размере не более 50 (пятидесяти) процентов от суммы договора закупа услуг, с последующим удержанием суммы, выплаченной авансовой (предварительной) оплаты, согласно графику ее удержания;
4) при оказании услуг по трансплантации костного мозга (далее – ТКМ) с привлечением зарубежного донора в размере не более 50 (пятидесяти) процентов от суммы договора.";
пункт 38 изложить в следующей редакции:
"38. Оплата поставщику за оказание скорой медицинской помощи осуществляется:
1) по подушевому нормативу на оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) пациента санитарным транспортом;
2) за проведение тромболитической терапии – по фактической (закупочной) стоимости препарата, не превышающей ее предельную стоимость, в соответствии с приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-247/2020 "Об утверждении правил регулирования, формирования предельных цен и наценки на лекарственные средства, а также медицинские изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21766) и приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № ҚР ДСМ-77 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23886);
3) на выплату доплат за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риск ее заражения – за фактически отработанные смены при наличии одного и более пациентов с подтвержденным диагнозом коронавирусной инфекции COVID-19 по размерам, предусмотренным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий".";
пункт 47 изложить в следующей редакции:

"8. Қор қызметтер берушімен келісу бойынша аванстық (алдын ала) төлемді мынадай жағдайларда жүзеге асырады:
1) көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын немесе қосымша келісімді жасасу кезінде көрсетілетін қызметтердің көлемдерін орналастыру барысында аванстық (алдын ала) төленген соманы ұстап қалу кестесіне сәйкес кейіннен ұстап қалу арқылы көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты сомасының отыз пайызынан аспайтын мөлшерде оны ұстап қалу;
2) желтоқсан айына арналған жоспарлы соманың жетпіс пайызынан аспайтын мөлшерде, бірақ желтоқсанда ұсталуға жататын аванс сомасын ескере отырып, көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты бойынша қалдық сомасынан аспайтын мөлшерде;
3) Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында төтенше жағдай қолданылатын кезеңде, сондай-ақ COVІD-19 коронавирусына қарсы күрес шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру кезеңінде қызметтердің көлемін орналастыру кезінде қызметтерді сатып алу шартын немесе қосымша келісім жасау кезінде ұстап қалу кестесіне сәйкес кейіннен төленген аванстық (алдын ала) ақы төлеу сомасын сәйкес ұстай отырып, қызметтерді сатып алу шарты сомасының 50 (елу) пайызынан аспайтын мөлшерде жүзеге асырылады.
4) шетелдік донорды тарта отырып, сүйек кемігін трансплантаттау (бұдан әрі – СКТ) бойынша қызметтер көрсету кезінде шарт сомасының 50 (елу) пайызынан аспайтын мөлшерде.";
38-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"38. Жедел медициналық көмек көрсеткені үшін қызметтер берушіге ақы төлеу мынадай жағдайларда жүзеге асырылады:
1) білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек және медициналық көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив бойынша;
2) тромболитикалық терапияны жүргізгені үшін – Кодекстің 7-бабының 95) және 96) тармақшаларына сәйкес уәкілетті орган айқындаған препараттың шекті құнын аспайтын нақты (сатып алу) құны бойынша;
3) "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен көзделген мөлшерлер бойынша COVID-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларда жұмыс істегені және оны жұқтыру қаупі үшін COVID-19 коронавирус диагнозы расталған бір және одан да көп пациент болған кезде нақты жұмыс ауысымдарына қосымша ақы төлеуге.";
47-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"47. Оплата услуг поставщиков-субъектов здравоохранения, оказывающих ПМСП и специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях (далее – услуги АПП) прикрепленному населению осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором закупа услуг за:
1) оказание услуг АПП прикрепленному населению;
2) оказание неотложной медицинской помощи прикрепленному населению для обслуживания 4 категории срочности вызовов;
3) обеспечение специализированными лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина;
4) разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности;
5) проведение скрининговых исследований для дополнительных целевых групп лиц, из числа сельского населения в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-174/2020 "Об утверждении целевых групп лиц, подлежащих скрининговым исследованиям, а также правил, объема и периодичности проведения данных исследований" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21572) и приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 апреля 2022 года № ҚР ДСМ-37 "Об утверждении Правил оказания специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27833).";
пункт 72 изложить в следующей редакции:
"72. Оплата услуг по проведению профилактических медицинских осмотров и скрининговых исследований, определенных согласно приказу Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-264/2020 "Об утверждении правил, объема и периодичности проведения профилактических медицинских осмотров целевых групп населения, включая детей дошкольного, школьного возрастов, а также учащихся организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21820) и приказа исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-174/2020 "Об утверждении целевых групп лиц, подлежащих скрининговым исследованиям, а также правил, объема и периодичности проведения данных исследований" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21572), осуществляется при завершении профилактического осмотра и скрининговых исследований по каждому виду, за исключением профилактических осмотров обучающихся организаций среднего образования, не относящихся к интернатным организациям, а также скрининговых исследований для дополнительных целевых групп лиц, из числа сельского населения.";
пункт 84 изложить в следующей редакции:

"47. Өнім берушілердің – бекітілген халыққа амбулаториялық жағдайларда МСАК және мамандандырылған медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне (бұдан әрі – АЕК қызметтері) ақы төлеу:
1) бекітілген халыққа АЕК қызметтерін көрсеткені;
2) шұғыл шақыртудың 4-санатына қызметтер көрсету үшін бекітілген халыққа тәуліктік кезек күттірмейтін медициналық көмек көрсеткені;
3) ақуыз мөлшері төмен мамандандырылған емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен қамтамасыз еткені;
4) қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіру;
5) "Скринингтік зерттеулерге жататын адамдардың нысаналы топтарын, сондай-ақ осы қарап-тексерулерді өткізудің қағидаларын, көлемі мен кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-174/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21572 болып тіркелген) және "Амбулаториялық жағдайлардағы мамандандырылған медициналық көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 27 сәуірдегі № ҚР ДСМ-37 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27833 болып тіркелген) сәйкес ауыл халқы адамдардың қосымша нысаналы топтарда скринингтік зерттеулер өткізгені үшін көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген сома шегінде жүзеге асырылады.";
72-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"72. "Мектепке дейінгі, мектеп жасындағы балаларды, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының білім алушыларын қоса алғанда, халықтың нысаналы топтарына профилактикалық медициналық қарап-тексерулерді жүргізу қағидаларын, көлемі мен мерзімділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-264/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21820 болып тіркелген) және "Скринингтік зерттеулерге жататын адамдардың нысаналы топтарын, сондай-ақ осы қарап-тексерулерді өткізудің қағидаларын, көлемі мен кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-174/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21572 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес айқындалған профилактикалық қарап-тексерулерді және скринингтік зерттеулерді жүргізу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу интернаттық ұйымдарға жатпайтын орта білім беру ұйымдарының білім алушыларын профилактикалық қарап-тексеруді қоспағанда, әрбір түрі бойынша профилактикалық қарап-тексеру және скринингтік зерттеулер, сондай-ақ ауыл халқы адамдардың қосымша нысаналы топтары үшін скринингтік зерттеулер аяқталған кезде жүзеге асырылады.";
84-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"84. При экстренной госпитализации ребенка в возрасте до пяти лет, а также тяжело больных детей старшего возраста, нуждающихся по заключению врачей в дополнительном уходе, оплата бактериологического обследования на сальмонеллез, экспресс тестирование на коронавирусную инфекцию COVID-19 и диагностического исследования на выявление РНК вируса COVID-19 матери (отца), непосредственно осуществляющего уход за ребенком, из числа получателей адресной социальной помощи, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа", неработающих лиц, осуществляющих уход за ребенком с инвалидностью, неработающих лиц, осуществляющих уход за лицом с инвалидностью первой группы, производится дополнительно к стоимости пролеченного случая по тарифу.";
наименование главы 14 изложить в следующей редакции:
"Глава 14. Возмещение затрат за лечение пациента с привлечением и без привлечения зарубежных специалистов";
пункт 242 изложить в следующей редакции:
"242. Оплата услуг за оказание медицинской помощи в условиях отечественных медицинских организаций пациенту с привлечением зарубежных специалистов по основаниям в соответствии с приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 мая 2021 года № ҚР ДСМ-45 "Об утверждении правил направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж и (или) привлечения зарубежных специалистов для проведения лечения в отечественных медицинских организациях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22866) (далее – Правила направления граждан на лечение за рубеж), производится по фактическим расходам по следующим статьям расходов:
1) заработная плата;
2) налоги или иные обязательные платежи в бюджет, обязательные профессиональные пенсионные взносы, уплачиваемые в соответствии с законодательством Республики Казахстан о пенсионном обеспечении, социальные отчисления, уплачиваемые в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об обязательном социальном страховании", отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, уплачиваемые в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об обязательном социальном медицинском страховании";
3) питание;
4) лекарственные средства, МИ, в том числе лекарственные средства и МИ, не зарегистрированные в Республике Казахстан на основании заключения (разрешительного документа), выданного уполномоченным органом;
5) медицинские услуги по тарифам;
6) услуги зарубежных специалистов;
7) коммунальные расходы, исчисляемые по фактическим затратам на коммунальные и прочие расходы поставщика в предыдущем месяце в пересчете на одного пациента;

"84. Бес жасқа дейінгі баланы, сондай-ақ дәрігерлердің қорытындысы бойынша қосымша күтімге мұқтаж ауыр науқас ересек балаларды шұғыл емдеуге жатқызу кезінде атаулы әлеуметтік көмек алушылар, "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көп балалы аналар, мүгедектігі бар балаға күтімді жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар қатарынан балаға күтімді тікелей жүзеге асыратын анаға (әкеге) сальмонеллезге бактериологиялық зерттеп-қарау, COVID-19 коронавирус инфекциясына жедел тестілеу және COVID-19 вирусының РНҚ-ны анықтауға диагностикалық зерттеу үшін ақы төлеу бірінші топтағы мүгедектігі бар адамға күтімді жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар емделген жағдайдың құнына қосымша тариф бойынша жүргізіледі.";
14-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"14-тарау. Шетелдік мамандарды тарта отырып және тартпай пациентті емдеу шығындарын өтеу";
242-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"242. Қазақстан Республикасы азаматтарын отандық медициналық ұйымдарда шетелдік мамандарды тарту арқылы медициналық қызметтеріне ақы төлеу нақты шығындар бойынша "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде Қазақстан Республикасының азаматтарын шетелге емделуге жіберу және (немесе) емдеуді отандық медициналық ұйымдарда жүргізу үшін шетелдік мамандарды тарту қағидаларын әзірлеуді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 26 мамырдағы № ҚР ДСМ-45 бұйрығы негізінде жүргізіледі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22866 болып тіркелген):
1) жалақы;
2) салықтар немесе бюджетке төленетін өзге де төлемдер, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы заңнамасына сәйкес төленетін міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары, "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес төленетін әлеуметтік аударымдар, "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес төленетін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар;
3) тамақтану;
4) дәрілік заттар, МБ, оның ішінде уәкілетті орган берген қорытынды (рұқсат құжаты) негізінде Қазақстан Республикасында тіркелмеген дәрілік заттар және МБ;
5) тарифтер бойынша медициналық қызметтер;
6) шетелдік мамандардың қызметтері;
7) бір пациентке қайта есептегенде алдыңғы айда қызметтер берушінің нақты коммуналдық және басқа шығыстарына арналған шығындар бойынша есептелетін коммуналдық шығыстар;

8) услуги по доставке биологических материалов и трансплантата гемопоэтических стволовых клеток к месту проведения трансплантации.
При этом, стоимость не превышает стоимость пролеченного случая по данному заболеванию за последний отчетный финансовый год в зарубежных медицинских организациях в рамках ГОБМП.";
дополнить пунктом 242-1 следующего содержания:
"242-1. Оплата услуг ТКМ в условиях отечественных медицинских организаций без привлечения зарубежных специалистов производится по фактическим расходам согласно статей расходов, указанных в пункте 242 настоящих Правил, за исключением расходов на оплату услуг зарубежного специалиста.";
приложения 1-1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 60, 61 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему приказу.
2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
здравоохранения
Республики Казахстан
В. Дудник
Приложение 1
к приказу Исполняющий
обязанности здравоохранения
Республики Казахстан
от 14 сентября 2022 года
№ ҚР ДСМ-97
Приложение 1-1
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ______________________________________
Наименование поставщика: ______________________________________
Наименование бюджетной программы: ____________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_________________________
Количество прикрепленного населения ____________________ человек
Половозрастной поправочный коэффициент:_______________________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона _______;
Экологический коэффициент__________;
Региональные коэффициенты__________;
Сумма за работу в зонах экологического бедствия на 1-го жителя в месяц
______________тенге;
Подушевой норматив на СП на одного жителя для субъекта здравоохранения,
оказывающего СП, в месяц:______________ тенге;
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание скорой медицинской помощи
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
3/
Доплата за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риск ее заражения
ИТОГО
Итого к оплате: ____________________________________ тенге
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
__________________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: к данному счету-реестру прилагается:

8) биологиялық үлгілерді және гемопоэздік дің жасушаларын трансплантаттауды жүргізу орнына жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтер.
Бұл ретте, емделіп шығу жағдайының құны Азаматтарды шетелге емделуге жіберу қағидаларында айқындалған тәртіппен қордың соңғы есепті қаржы жылында аталған ауру бойынша шетелдік медициналық ұйымдарға жіберу жағдайларын талдауды ұсынуы ескеріле отырып айқындалған құнынан аспайды.";
мынадай мазмұндағы 242-1-тармақпен толықтырылсын:
"242-1. Шетелдік мамандарды тартпай, отандық медициналық ұйымдардың жағдайларында СКТ қызметтеріне ақы төлеу шетелдік маманның көрсетілген қызметтеріне ақы төлеуге арналған шығындарды қоспағанда, осы Қағидалардың 242-тармағының шығындардың баптарына сәйкес көрсетілген нақты шығындар бойынша жүргізіледі.";
көрсетілген Қағидаларға 1-1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 60 және 61-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін атқарушы
В. Дудник
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
2022 жылғы 14 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-97 бұйрыққа
1-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
1-1-қосымша
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі______________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
Бекітілген халықтың саны ________________ адам
Жыныстық-жастық түзету коэффициенті________;
Халық тығыздылығының коэффициенті________;
Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алудың коэффициенті ________;
Жылыту маусымы ұзақтығын есепке алудың коэффициенті________;
Экологиялық коэфициент________;
Өңірлік коэфициент________;
Айына, бір тұрғынға шаққандағы экологиялық апатты аймақтарда жұмыс істегені үшін сомасы _________ теңге
Айына, денсаулық сақтау субъектісіне бекітілген бір тұрғынға шаққандағы МК көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив _________ теңге;
№ 1-кесте. жедел медициналық көмек көрсеткені үшін қабылданатын соманың есебі
№ р/с
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылғаны (теңге)
1
2
3
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
3
COVID-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларда жұмыс істегені және оны жұқтыру қаупі үшін қосымша ақы
ЖИЫНЫ
Ақы төлеуге жиыны: ________________________________ теңге Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________ (Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________ (Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: осы шот-тізілімге мыналар қоса беріледі:

1) реестр по применению тромболитических препаратов больным
при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно
приложению 1 к счету-реестру за оказание скорой медицинской помощи;
2) реестр по оказанию медицинской помощи, связанной с транспортировкой
квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
помощи по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание скорой
медицинской помощи;

1) жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі ауруларға тромболитикалық препараттарды қолдану бойынша тізілім;
2) жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету бойынша тізілім;

3) Реестр по доплате за работу в противоэпидемических мероприятиях
в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риск ее заражения
по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание скорой
медицинской помощи.
помощи по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание скорой
медицинской помощи;
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
скорой медицинской помощи
Форма
Реестр по применению тромболитических препаратов больным при оказании скорой
медицинской помощи период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
ИИН пациента
Наименование диагноза
Расход на тромболитические препараты
Форма выпуска
Доза 1 единицы, мг
Стоимость 1 единицы, тенге
Назначенная доза, в мг
Количество препарата
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Всего применено тромболитических препаратов, в том числе:
1.
2.
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________________ /__________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
скорой медицинской помощи
Форма
Реестр по оказанию медицинской помощи, связанной с транспортировкой
квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом помощи
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
ИИН пациента
Наименование диагноза
Категория срочности
Время прибытия фельдшерских и специализированных (врачебных) бригад
1
2
3
4
5
1
1.
2.
Итого:
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________ /_________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
скорой медицинской помощи
Форма
Реестр по доплате за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы
с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риск ее заражения
Размер поощрения на одного работника за месяц: ______ тенге
№ п/п
Количество штатных единиц
Сумма поощрения, тенге
1
2
3
1.
2.
ИТОГО
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________________ /__________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2 к приказу
Приложение 2
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию скорой медицинской помощи
№___ от "___" ______ 20 __ года период: с "__" ______ 20__ года по "__" _____ 20__ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________________
Наименование поставщика: ________________________________________
Наименование бюджетной программы: ______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ___________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание скорой медицинской помощи
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
1
2
3
4
5
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
3
Доплата за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риск ее заражения
ИТОГО
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _________________________ тенге;
Всего принято к оплате _____________________________ тенге;
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
_____________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
_______________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
_________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
_______________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для протокола на бумажном носителе)
Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 3 к приказу
Приложение 3
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре доходов при оказании скорой медицинской помощи период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
________________________________________________________________
(наименование поставщика)
№ п п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс. тенге
Всего
за счет бюджетных средств
за счет внебюджетных средств
1
2
3
4
5
1
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1
Оказание скорой медицинской помощи 1-3 категории срочности вызовов
1.2
Проведение тромболитической терапии
1.3
Доплата за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риск ее заражения
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_______________________________________________ ____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_______________________________________________ ____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 4 к приказу
Приложение 4
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре расходов при оказании скорой медицинской помощи период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс. тенге)
в т.ч. за отчетный месяц (тыс. тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс. тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс. тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс. тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс. тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Остаток средств на расчетном счету
X
X
Поступление средств, всего:
Х
X
X
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание скорой медицинской помощи всего:
Х
Х
Х
1.1.
Скорой медицинской помощи
Х
Х
Х
1.2.
Проведение тромболитической терапии
Х
Х
Х
1.3
Доплата за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риск ее заражения
Х
Х
Х
2.
Оказание медицинской помощи по договору соисполнителя
Х
Х
Х
Всего расходов
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
ТЕКУЩИЕ РАСХОДЫ:
1.
Заработная плата всего:
1.1.
Оплата труда
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.
Дополнительные денежные выплаты (премии и дифференцированная оплата, единовременное пособие к отпуску, материальная помощь)
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
2.
Налоги и другие обязательства в бюджет всего:
2.1.
Социальный налог
2.2.
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования
2.3.
Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
3.
Приобретение товаров всего:
3.1.
Приобретение продуктов питания
3.2.
Приобретение медикаментов и прочих средств медицинского назначения
4.
Приобретение прочих товаров
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
мягкий инвентарь
5.
Коммунальные и прочие услуги, всего:
5.1.
Оплата коммунальных услуг
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
за горячую, холодную воду, канализацию
б)
за газ, электроэнергию
в)
за теплоэнергию
г)
оплата услуг связи
5.2.
Прочие услуги и работы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
на повышение квалификации и переподготовку кадров
б)
на услуги по обеспечению питания
в)
на оплату услуг по договору соисполнения
г)
расходы на текущий ремонт зданий, сооружений и оборудования
д)
на аренду
6.
Другие текущие затраты, всего:
6.1.
Командировки и служебные разъезды внутри страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
6.2.
Командировки и служебные разъезды за пределы страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
6.3.
Прочие текущие затраты
7.
Лизинговые платежи
II
ПРИОБРЕТЕНИЕ ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_______________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________ _________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Приложение 5 к приказу
Приложение 8
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Акт оказанных услуг скорой медицинской помощи
№___ от "__" ____ 20 ___ года период с "___" _____ 20 ___ года по "___" _____ 20 ___ год
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________________________
Наименование поставщика: ________________________________________________
Наименование бюджетной программы: ______________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:____________________________________
Общая сумма по Договору ____________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: ____________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ____________________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ____________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): __________________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание скорой медицинской помощи
№ п/п
Наименование работ (услуг)
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
3
Доплата за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риск ее заражения
ИТОГО
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: ______________________________ тенге

3) жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша COVID-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларда жұмыс істегені және оны жұқтыру қаупі үшін қосымша ақы бойынша тізілім.
Жедел медициналық
көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі нақастарға тромболитикалық препараттарды қолдану бойынша тізілім: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейінгі кезең
Пациенттің ЖСН
Диагноздың атауы
Тромболитикалық препараттарға арналған шығыстар
Шығару нысаны
1 бірлік дозасы, мг
1 бірлік құны, теңге
Тағайындалған доза, в мг
Препараттың саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Жиыны қолданылған тромболитикалық препараттар, оның ішінде:
1.
2.
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Жедел медициналық
көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету бойынша тізілім 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейінгі кезең
Пациенттің ЖСН
Диагноздың атауы
Жеделділік санаты
Фельдшерлік және мамандандырылған (дәрігерлік) бригадалардың пациенттің тұрған жеріне дейін жету уақыты
1
2
3
4
5
1
1.
2.
Жиыны:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Жедел медициналық
көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
COVID-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларда жұмыс істегені және оны жұқтыру қаупі үшін қосымша ақы бойынша тізілім Бір айға бір қызметкерге көтермелеу мөлшері: _________теңге
№ п/п
Штат бірліктерінің саны
Көтермелеу сомасы, теңге
1
2
3
1.
2.
Жиыны:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
бұйрыққа
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
2-қосымша
20 ___ жылғы "___" _________ №_______ жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен жоғары мамандандырылған маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету кезінде қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" ____ дейінгі кезең 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі______________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
№ 1-кесте. Ақы төлеуге қабылданған жедел медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманың есебі
№ р/с
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Шешуге жатады және ақы төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайтын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданған, теңге
1
2
3
4
5
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
3.
COVID-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларда жұмыс істегені және оны жұқтыру қаупі үшін қосымша ақы
ЖИЫНЫ
№ 2-кесте. Өзге де төлемдер/шегерімдер сомасы
р/с №
Медициналық қызмет түрлері
Тағайындау (анықтамалықтан таңдалған себептер өзге шегерімдер/төлемдер енгізу кезінде)
Төлем
Шегерім
саны
сома
саны
сома
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге ұсынылған жиыны _______________________ теңге;
Ақы төлеуге қабылданған ___________________________ теңге
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
бұйрыққа
3-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі кірістер құрылымы туралы ақпарат 20__жылғы "___"_____бастап 20___жылғы "___"_______дейінгі кезең ______________________________________________________ (Өнім берушінің атауы)
№ р с
Қызметтің атауы
Кіріс көздері, мың теңге
ЖИЫНЫ
бюджет қаражатының еебінен
бюджет қаражатының есебінен тыс
1
2
3
4
5
1
Есепті кезеңдегі кіріс, жиыны
оның ішінде:
1.1
1-2 санаттағы жедел медициналық көмек көрсету
1.2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
1.3
COVID-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларда жұмыс істегені және оны жұқтыру қаупі үшін қосымша ақы
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Өнім берушінің) бас бухгалтері: _____________________________ _______________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"______________________________
бұйрыққа
4-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат 20__жылғы "___"______бастап 20__жылғы "___"_____дейінгі кезең _____________________________________________________________________ (қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті жылға арналған бюджет қаражатының жоспары
Есепті кезеңдегі өсім бойынша кассалық шығыстар (мың теңге)
Оның ішінде есепті айда (мың теңге)
Жиыны есепті кезеңдегі өсім бойынша нақты шығыстар (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың теңге)
Өсім бойынша кредиторлық берешек (мың теңге)
Өсім бойынша дебиторлық берешек (мың теңге)
жиыны
Соның ішінде аванс
жиыны
Соның ішінде аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Өткен жылдың алдыңғы жылы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылғы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп шоттағы қаражаттың қалдығы
X
X
Қажаттың түсуі, жиыны:
Х
X
X
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Жедел медициналық көмек көрсету жиыны:
Х
Х
Х
1.1.
Жедел медициналық көмек
Х
Х
Х
1.2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
Х
Х
Х
1.3.
COVID-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларда жұмыс істегені және оны жұқтыру қаупі үшін қосымша ақы
Х
Х
Х
2.
Бірге орындау шарты бойынша медициналық көмек көрсету
Х
Х
Х
Барлық шығыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
АҒЫМДАҒЫ ШЫҒЫСТАР:
1.
Жалақы жиыны:
1.1.
Еңбекақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персоналы
в)
кіші медицина персоналы
г)
Өзге персонал
1.2.
Қосымша ақшалай төлемдер (сыйақылар мен сараланған төлем, демалысқа біржолғы жәрдемақы, матераиалдық көмек)
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігер персоналы мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персоналы
в)
кіші медицина персоналы
г)
Өзге персонал
2.
Салықтар мен басқа да бюджетке міндетті төлемдер жиыны:
2.1.
Әлеуметтік салық
2.2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар
2.3.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
3.
Тауарлар сатып алу жиыны:
3.1.
Азық-түлік өнімдерін сатып алу
3.2.
Дәрі-дәрмек пен басқа да медициналық бұйымдар сатып алу
4.
Басқа да тауарлар сатып алу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Жұмсақ мүлік
5.
Коммуналдық және өзге де қызметтер, жиыны:
5.1.
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
ыстық, суық суға, кәрізге
б)
за газ, электроэнергиясына
в)
Жылу энергиясына
г)
Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
5.2.
Басқа да қызметтер мен жұмыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
б)
Азық-түлікпен қамтамасыз ету бойынша қызметтерге
в)
Бірге орындау шарты бойынша қызметтерге ақы төлеуге
г)
ғимаратты, құрылыстарды және жабдықтарды ағымдағы жөндеуге арналған шығыстар
д)
Жалға алуға
6.
Басқа да ағымдағы шығыстар, жиыны:
6.1.
Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
6.2.
Елден тыс іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
6.3.
Басқа да ағымдағы шығыстар
7.
Лизингтік төлемдер
II
НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ САТЫП АЛУ
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ____________ ______________
(Тегі, аты, әкесінің аты,(бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Өнім берушінің) бас бухгалтері: _____________________________ _______________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"______________________________
бұйрыққа
5-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
8-қосымша
20 ___ жылғы "___" _________№_______ жедел медициналық көмек көрсетілген қызметтер актісі 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_______________________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Аванстың жалпы сомасы ________________________________ теңге
Желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы: ______________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________________________ теңге
№ 1-кесте. Ақы төлеуге қабылданған жедел медициналық көмектің және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмектің сомасын есептеу
р/с №
Жұмыс (қызметтің) атауы
Ақы төлеуге ұсынылған, теңге
Ақы төлеуге қабылданданған, теңге
1
2
3
4
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапияны жүргізу
3.
COVID-19 коронавирус инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларда жұмыс істегені және оны жұқтыру қаупі үшін қосымша ақы
ЖИЫНЫ
№2-кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
р/с №
Медициналық қызмет түрлері
Тағайындау (анықтамалықтан таңдалған себептер өзге шегерімдер/төлемдер енгізу кезінде)
Төлем
Шегерім
саны
сома
саны
сома
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
ЖИЫНЫ
Жиыны, төлемге қабылданған: _____________ теңге, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес:_____________________________
БИН: ______________________________
ИИК: ______________________________
БИК: ______________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: ______________________________
Руководитель:
________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик: ___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:________________________________
БИН:_________________________________
ИИК:_________________________________
БИК:_________________________________
Наименование банка:___________________
КБЕ:_________________________________
Руководитель:
__________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 6 к приказу
Приложение 9
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи
и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _____________________________________
Количество прикрепленного населения _________________________________ человек
в том числе сельское население ______________________________________ человек*
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц___________тенге;
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село)___________тенге*
Поправочные коэффициенты при оплате по КПН**:
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Поправочные коэффициенты при оплате по КДУ вне КПН**:
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении
аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии
(JCI, США):_______;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих
медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе
Байконыр, поселках Торетам и Акай:_______.
Комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической
помощи на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН",
в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП,
в месяц ___________тенге;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале
"РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Комплексный подушевой норматив на оказание первичной медико-санитарной
помощи сельскому населению на одного прикрепленного человека,
зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село): ___ тенге*, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту села,
в месяц: ___________тенге*;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале
"РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Базовый подушевой норматив на на оказание неотложной помощи (далее – НП)
на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту
ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание неотложной помощи (далее – НП) на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание ШМ на одного школьника в месяц ____ тенге
Количество школьников _________________________человек
Базовый подушевой норматив на расчетную численность городского населения,
прикрепленную в медицинской организации ПМСП, подлежащей разукрупнению____ тенге
Подушевой норматив на расчетную численность городского населения,
прикрепленную в медицинской организации ПМСП, подлежащей разукрупнению____ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявляемой к оплате за оказание первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
№ п п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6
за расходы на разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности
1.7.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:

1. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2. Шешілген сома: ____________ теңге /қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерімдер:_____________теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Өзге де аударуға есептелгені, жиыны: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :____________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: _________________/__________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
бұйрыққа
6-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі Денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
9-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _________ №_______ 20___ жылғы "___" _______ және 20___ жылғы "___" _______ аралығында кезеңде 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі: __________________________________________________
Қызмет берушінің атауы: ______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
Бекітілген халық саны _________________________адам
оның ішінде ауыл халқы _________________________адам*
"БХТ" порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына___________теңге;
"БХТ" порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына (ауыл) ___________теңге *
КЖБН бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Жыныстық-жас шамасы бойынша түзету коэффициенті________;
Халық тығыздығы коэффициенті________;
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCІ, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті______.
"БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына: ___ теңге, оның ішінде:
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына ___________теңге;
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
"БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған ауыл халқына медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына (ауыл): ___ теңге*, оның ішінде:
ауыл субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына: ___________тенге*;
МСАК субъектісіне "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
МСАК субъектісіне "БХТ" АЖ-да тіркелген бір бекітілген адамға шұғыл көмек (бұдан әрі - ШК) көрсетуге арналған базалық жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
МСАК субъектісіне "БХТ" АЖ - да тіркелген, бекітілген бір адамға шұғыл көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
Айына бір оқушыға ШМ көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге
Оқушылар саны _________________________адам
МСАК медициналық ұйымына бекітілген қала халқының есептік санына базалық жан басына шаққандағы норматив,_____ теңге
МСАК медициналық ұйымына бекітілген қала халқының есептік санына жан басына шаққандағы норматив,_____ теңге
№ 1-кесте. Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылатын соманы есептеу
р с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік қарап-тексеру жүргізу үшін
1.6.
қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіруге арналған шығыстар үшін
1.7.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:

1.7.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.7.2.
услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.7.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.7.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.7.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
1.7.6.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ)
1.7.7.
услуги в травматологических пунктах
1.7.8.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и, или отделениях при многопрофильных больницах)
1.7.9
услуги в республиканских организациях здравоохранения
1.7.10
услуги молодежных центров здоровья
1.8.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.9.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.10.
услуги мобильной бригады ПМСП
1.11.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ)
1.12.
за проведение профилактических осмотров для сельского населения
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомического вскрытия.
№ п п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Таблица № 3. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомической диагностики (Забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования).
№ п п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_____________________________________________ __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_________________________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения:

1.7.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1.7.2.
зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.7.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.7.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.7.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне
1.7.6.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлерін жүргізгені үшін (КТ, МРТ)
1.7.7.
травматологиялық бөлімшелердегі қызметтер
1.7.8.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.7.9
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
1.7.10
жастар денсаулық орталықтарының қызметтері
1.8.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.9.
COVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсету: полимеразды тізбектік реакция әдісі арқылы биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНҚ-сын анықтауға
1.10
МСАК мобильді бригада қызметтері
1.11
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлері (ПЭТ)
1.12
ауыл тұрғындары үшін профилактикалық қарап-тексерулерді жүргізгені үшін
№ 2-кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтері үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
р с №
Атауы
Қызметтер саны
Қызмет құны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Жиыны ақы төлеуге
№ 3-кесте. Патологоанатомиялық диагностиканың (биологиялық материалды алу және оның гистологиялық, цитологиялық және өзге де зерттеулер) көрсетілген қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу
с №
Қызметтердің атауы
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды адам): _______________ __________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушініңбас бухгалтері:_____________________________ ____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (бар болса) ( қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20___ жылғы "___"_________
Осы шот-тіркелімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:

1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико- санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
3) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
4) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание комплекса первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
5) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
6) реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
7) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 7 к счету- реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
8) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
9) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
Примечание:
* - данные вводятся поставщиками, имеющими прикрепленное население, проживающее в сельской местности;
** - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала
"Регистр прикрепленного населения" период:

1) Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға ұсынылған соманы есептеу;
3 Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитариялық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
4 Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі;
5) Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
6 Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6-дан 17 жасқа дейінгі балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 10 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
9) Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;
- Ескертпе:
* - деректерді ауылдық жерде тұратын тіркелген халқы бар жеткізушілер енгізеді;
** - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісіне қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан

2) количеству открепленного населения соответствует: по смерти: количеству справок
о смерти или перинатальной смерти; по выезду за пределы страны: количеству
заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность.
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________________________ _________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
__________________________________________________ ____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые
индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения,
оказывающего первичную медико-санитарную помощь период:

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:
қайтыс болу бойынша: қайтыс болу перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ __________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда (қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"________
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
____________________________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения"
** - значение целевого показателя соответствует данным портала "ДКПН";

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жедел респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
Сүт безінің және жатыр мойнының қатерлі ісіктерін қоспағанда, 0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ _____________
Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегішот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткіштің есебі "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері негізінде келтірілген.
** - нысаналы көрсеткіштің мәні "ЖБНЫК" порталының деректеріне сәйкес келеді;

количество баллов указано в максимальном значении в соответствии с Методикой формирования тарифов, утвержденной уполномоченным органом согласно пункта 2 статьи 23 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье населения и системе здравоохранения", сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП;
сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП;
*** - значения соответствуют данным портала "ДКПН" после закрытия отчетного периода в портале "ДКПН" Фондом.
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
2.1.
На выявление рака молочной железы
2.2.
На выявление рака шейки матки
2.3.
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_________________________________________ ______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
____________________________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных
в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.1.
1.2.
2.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
2.1
2.2.
3.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
3.1.
3.2.
4.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ в рамках онкоплана)
4.1
4.2.
5.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ в рамках онкоплана)
5.1.
5.2.
6.
Услуги в травматологических пунктах
6.1.
6.2.
7.
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и, или отделениях при многопрофильных больницах
7.1.
7.2.
8.
Услуги в республиканских организациях здравоохранения
8.1.
8.2.
9.
Медицинское обслуживание школьников в организациях образования
9.1.
9.2.
10.
Проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне

баллдардың саны "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 23-бабының 2-тармағына сәйкес уәкілетті орган бекіткен
тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес ең жоғары мәнінде көрсетілген, сома ТМККК
көрсетуге жасалған шарт бойынша деректер негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау
субъектісі қызметінің түпкілікті нәтижесінің индикаторлары бойынша бөлінген;
сома ТМККК көрсетуге жасалған шарт бойынша деректер негізінде МСАК көрсететін
денсаулық сақтау субъектісі қызметінің түпкілікті нәтижесінің индикаторлары бойынша
бөлінді;
*** - мәндер Қор "ЖБНЫК" порталында есепті кезең жабылғаннан кейін "ЖБНЫК"
порталының деректеріне сәйкес келеді.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмектің көрсетілген қызметтерінің тізбесі* 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең
р с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скрининг түріне қарай) жүргізу қызметтері
2.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
2.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
2.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): __________ ______________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ ________________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе: * - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
4-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізбесі* 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең:
р с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.1.
1.2.
2.
Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.1
2.2.
3.
Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
3.1.
3.2.
4.
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (КТ, МРТ онкожоспар шеңберінде)
4.1
4.2.
5.
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (онкожоспар шеңберінде ПЭТ)
5.1.
5.2.
6.
Травматологиялық пункттердегі қызметтер
6.1.
6.2.
7.
Көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және немесе бөлімшелердегі қызметтер
7.1.
7.2.
8.
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
8.1.
8.2.
9.
Білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсету
9.1.
9.2.
10.
Амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізу

10.1
10.2
11.
Оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
11.1.
11.2.
12.
Оказание услуг молодежными центрами здоровья
12.1.
12.2.
13.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
13.1.
На выявление рака молочной железы
13.2.
На выявление рака шейки матки
13.3
На выявление колоректального рака
14
В рамках проведения профилактических осмотров сельского населения
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
______________________________________________ __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
___________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных МИС;
Приложение 5
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1
2
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_______________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_______________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 6
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Наименование соисполнителя ________________
(по договору соисполнения от №___ )
1.1.
1.2.
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период, подлежит оплате
соисполнителям в порядке и сроки, определенные настоящими Правилами
Приложение 7
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению
в возрасте от 6 до 17 лет включительно* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
ИИН
Полный код услуги
Наименование услуги
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
1.
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
___________________________________________ ____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 8
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма

10.1
10.2
11.
Консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
11.1.
11.2.
12
Жастар денсаулық орталықтарының қызметтер көрсетуі
12.1
12.2
13.
Қатерлі ісіктердің ерте диагностикасына скринингтік зерттеулер жүргізу бойынша қызметтер (скринингтер түрлері бойынша)
13.1.
Сүт безі обырын анықтау
13.2.
Жатыр мойны обырын анықтауға
13.3
Колоректалды обырды анықтауға
14
Ауыл тұрғындары үшін профилактикалық қарап-тексерулерді жүргізу шеңберінде
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ __________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе: * - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін шот-тізілімге
5-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны қатыстырмай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең
р с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1
2
Жалпы саны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ __________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезеңдегі төлемге әсер етпейді.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін шот-тізілімге
6-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең
р с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Қосалқы мердігердің атауы_________( _________№___ шарт бойынша)
1.1.
1.2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезең үшін ақы төлеуге әсер етпейді, осы Қағидаларда белгіленген тәртіппен және мерзімде бірлесіп орындаушыларға төленуге тиіс.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
7-қосымша
Нысан
6-дан 17 жасқа дейін қоса алғанда балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі * 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең
Р с №
ЖСН
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Сома, теңге **
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезең үшін ақы төлеуге әсер етпейді.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
8-қосымша
Нысан

Реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности * период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
ИИН
Наименование услуги
Количество
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Х
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 9
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами
с низким содержанием фенилаланина период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Наименование
Количество
Стоимость
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5
1.
Итого
Х
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_____________________________________________ __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
__________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 10
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр по проведению профилактических осмотров для сельского населения на период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Услуги по проведению профилактических осмотров для сельского населения
2.1.

Жеделдігі 4-санаттағы кезек күттірмейтін медициналық көмек шақыртуларының тізілімі * 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең
р с №
ЖСН
Қызметтер атауы
Саны
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
9-қосымша
Нысан
Емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз етуі бойынша тізілім 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең
Р с №
Атауы
Саны
Құны
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін шот-тізілімге
10-қосымша
Нысан
Кезең ішінде ауыл тұрғындары үшін профилактикалық қарап-тексерулерді жүргізу жөніндегі тізілім: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейінгі кезең
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызмет құны, теңге
Қызметтер саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Ауыл халқына профилактикалық қарап-тексерулерді жүргізу жөніндегі қызметтер
2.1.

оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.10
услуги мобильной бригады ПМСП
1.11
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ)

COVІD-19 коронавирус инфекциясы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсету: полимеразды тізбектік реакция әдісі арқылы биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНҚ-сын анықтауға
1.10
МСАК мобильді бригадасының қызметтері
1.11.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлері (ПЭТ)

1.12
Другие услуги (указать)
1.13
За проведение профилактических осмотров для сельского населения
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 8 к приказу
Приложение 11 к Правилам
оплаты услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре расходов при оказании комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи
в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную
медико-санитарную помощь период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
______________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс. тенге)
в т.ч. за отчетный месяц (тыс. тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс. тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс. тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс.тенге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс. тенге
Х
X
X
X
X
X
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс. тенге
Х
X
X
X
X
X
Остаток средств на расчетном счету
Поступление средств, всего:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи всего:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
6.
за расходы на разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности
7.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
8
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
9.

1.12.
Өзге де қызметтер
1.13.
ауыл тұрғындары үшін профилактикалық тексерулер жүргізгені үшін
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ________________ ________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты, (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
бұйрыққа
8-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
11-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызмет берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат 20 ___ жылғы "___" _______ және 20 ___ жылғы "___" _______ дейінгі кезең _____________________________________________________________________ (қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті жылға арналған бюджет қаражатының жоспары
Есепті кезеңдегі өсім бойынша кассалық шығыстар (мың теңге)
Оның ішінде есепті айда (мың теңге)
Жиыны есепті кезеңдегі өсім бойынша нақты шығыстар (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың теңге)
Өсім бойынша кредиторлық берешек (мың теңге)
Өсім бойынша дебиторлық берешек (мың теңге)
жиыны
Оның ішінде аванс
жиыны
Оның ішінде аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
өткен жылғының алдындағы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылғы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп шоттағы қаражаттың қалдығы
X
X
аражаттың түсімі, жиыны:
Х
X
X
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету, жиыны:
Х
Х
Х
2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік қарап-тексеруді жүргізу үшін
6
қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіруге арналған шығыстар үшін
7.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін
8.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
9.

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1 по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2 по услугам вне договора ____________тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге, принятая: ___________ тенге, из них:
2.1 выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка: _________________
____________________________________
КБЕ:________________________________
Руководитель:
____________________ _________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 11 к приказу
Приложение 60 к Правилам
оплаты услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ______________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи прикрепленному населению
№ п п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
численность населения
сумма, тенге
количество случаев
сумма, тенге
численность населения
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего на оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:
1.1.1.
за оказание специализированной медицинской помощи
1.1.2.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению:
1.2
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:
1.6.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.6.2.
услуги ветеранам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, оказываемые в специализированных организациях здравоохранения или организациях здравоохранения, определенных местными органами государственного управления здравоохранением
1.6.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.6.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.6.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
1.6.6.
услуги в травматологических пунктах
1.6.7.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и, или отделениях при многопрофильных больницах)
1.6.8.
услуги молодежных центров здоровья
1.7.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.8.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.9
услуги мобильной бригады ПМСП
1.10.
за проведение профилактических осмотров для сельского населения
Таблица № 2. Расчет суммы к оплате с учетом мониторинга качества и объема медицинской помощи сельскому населению
№ п п
Код или наименование перечня
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Количество услуг численность
Сумма, тенге
1
2
3
4
1.
Реестр услуг, прошедших текущий мониторинг
1.1.
за отчетный период
1.2.
за прошедший период
2.
Реестр услуг, прошедших целевой мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
Реестр услуг, прошедших проактивный мониторинг
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
4.
Реестр услуг, прошедших внеплановый мониторинг
4.1.
за отчетный период
4.2.
за прошедший период
5.
Итого по результатам мониторинга качества и объема медицинской помощи
Примечание:
*- В случае если, поставщик оказывает несколько видов медицинской помощи, финансируемых через информационную систему "Единая платежная система", тогда таблица № 2 формируется отдельно для каждого вида помощи
Таблица № 3. Расчет суммы, принимаемой к оплате на стимулирование работников в разрезе индикаторов конечного результата
№ п п
Индикаторы конечного результата
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
Целевой показатель
Фактический показатель
Количество баллов
% достижения целевого показателя
Сумма, тенге
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
1.
Материнская смертность, предотвратимая на уровне ПМСП
2.
Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Таблица № 4. Сумма иных выплат и вычетов
№ п п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов и выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге.
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
___________________________________ _________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
__________________________________ __________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
_________________________________ ___________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) ( для документа на бумажном носителе)
Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 12 к приказу
Приложение 61 к Правилам
оплаты услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Акт оказанных услуг за оказание медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период с "___" _________ 20 ___ года
по "___" _________ 20 ___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ______________________________________
Наименование поставщика : _____________________________________
Наименование бюджетной программы: ____________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _________________________
Общая сумма Договора: ____________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: __________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: _________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): _________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):
__________________________________________________________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медицинской помощи прикрепленному населению
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
№ п п
Наименование
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
численность населения или кол-во услуг
сумма, тенге
численность населения или кол-во услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Всего на оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:
1.1.1.
за оказание специализированной медицинской помощи
1.1.2.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению:
1.2
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:
1.6.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.6.2.
услуги ветеранам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, оказываемые в специализированных организациях здравоохранения или организациях здравоохранения, определенных местными органами государственного управления здравоохранением
1.6.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.6.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.6.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
1.6.6.
услуги в травматологических пунктах
1.6.7.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и, или отделениях при многопрофильных больницах)
1.6.8.
услуги молодежных центров здоровья
1.7.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.8.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.9.
услуги мобильной бригады ПМСП
1.10
за проведение профилактических осмотров для сельского населения
Таблица № 2. Расчет суммы, принятой к оплате для стимулирование работников в разрезе индикаторов конечного результата
№ п п
Индикаторы оценки деятельности
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
Целевой показатель
Фактический показатель
Количество баллов
% достижения целевого показателя
Сумма, тенге
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
1.
Материнская смертность, предотвратимая на уровне ПМСП
2.
Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Таблица № 3. Сумма иных выплат и вычетов
№ п п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов и выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1. ұсталған сома : _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем монитрингісінің нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. шарттан тыс қызметтер бойынша:__________ теңге;
3. шешілген сома: ____________ теңге қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
3.1. төлемдер: ______________ теңге,
3.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома__________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________ теңге
Аудару үшін жиыны____________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші : ___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _________________ _____________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Қызмет беруші: ___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы: ______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: _________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
бұйрыққа
11-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
60-қосымша
20___жылғы "___"____________№_____ ауыл халқына медициналық көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20___жылғы "___" ______ бастап 20___жылғы "___" _______ дейінгі кезең 20___жылғы "___"_______№_____шарт бойынша
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ____________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: ________________________________
№ 1-кесте. Бекітілген халыққа медициналық көмекті көрсету үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р с №
Атауы
Ақы төлеуден алынуға жатады және төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайды
Ақы төлеуге қабылданды
сома, теңге
Жағдайлар саны
сома, теңге
Халық саны
сома, теңге
1
2
4
5
6
7
8
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсетуге жиыны, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсеткені үшін:
1.1.1.
мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін
1.1.2.
бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:
1.6.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1.6.2.
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және оларға теңестірілген адамдарға мамандандырылған Денсаулық сақтау ұйымдарында немесе денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары айқындаған Денсаулық сақтау ұйымдарында көрсетілетін қызметтер
1.6.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.6.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.6.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне
1.6.6.
жарақат орындарындағы қызметтер
1.6.7.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.6.8
жастар денсаулық орталықтарының қызметтері
1.7.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.8.
CОVІD-19 коронавирус инфекциясы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусы бар науқастарды емдеу бойынша қызметтер көрсету: полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНК анықтауға диагностикалық зерттеулер
1.9.
Мобильді бригада қызметтері
1.10
ауыл тұрғындары үшін профилактикалық тексерулер жүргізгені үшін
№ 2-кесте. Ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін сапа мен көлем мониторингін ескере отырып ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р с №
Тізбенің коды атауы
Ақы төлеуге жататын, оның ішінде ішінара ақы төлеуге жатпайтын
Жағдайлар саны
Сома, теңге
1
2
3
4
1.
Ағымдағы мониторингілеуден өткен амбулаториялық-емханалық көмек қызметтер тізілімі
1.1.
есепті кезең үшін
1.2.
өткен кезең үшін
2.
Нысаналы мониторингілеуден өткен амбулаториялық-емханалық көмек қызметтер тізілімі
2.1.
есепті кезең үшін
2.2.
өткен кезең үшін
3.
Проактивті мониторингтен өткен қызметтер тізілімі
3.1.
есепті кезең үшін
3.2.
өткен кезең үшін
4.
Жоспардан тыс мониторингтен өткен қызметтер тізілімі
4.1.
есепті кезең үшін
4.2.
өткен кезең үшін
5.
Медициналық көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің нәтижелері бойынша жиыны
№ 3-кесте: Түпкілікті нәтиже индикаторлары бөлінісінде қызметкерлерді ынталандыруға арналған ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р с №
Түпкілікті нәтиже индикаторлары
Ақы төлеуге ұсынылған
Ақы төлеуге қабылданған
Нысаналы көрсеткіш
Нақты көрсеткіш
Балдардың саны
Нысаналы көрсеткішке жету %
Сома, теңге
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
1.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын ана өлімі
2.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жіті респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың үлес салмағы
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
№ 4 Кесте. Өзге төлемдер шегерулер сомасы
р с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге жиыны _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге жиыны ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): __________ ____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
___________________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ ________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
бұйрыққа
12-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
61-қосымша
20___жылғы "___"____________№_____ ауыл халқына медициналық көмек көрсетуге көрсетілген қызметтер актісі 20___жылғы "___" _____ бастап 20___жылғы "___" _______ дейінгі кезең 20___жылғы "___"_______№_____шарт бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы _____________________________ теңге
Желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы __________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Жасалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
№ 1-кесте. Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманың есебі
р с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
Халық қызмет саны
сома, теңге
Халық қызмет саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсетуге:
1.1.1.
мамандандырылған медициналық көмек көрсету үшін
1.1.2.
бекітілген халыққа амбулаторлық-медициналық көмек көрсету үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:
1.6.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1.6.2.
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және оған теңестірілген адамдарына мамандандырылған денсаулық сақтау ұйымдарында көрсетілетін қызметтер
1.6.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.6.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.6.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне
1.6.6.
жарақат орындарындағы қызметтер
1.6.7.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.6.8
жастар денсаулық орталықтарының қызметтері
1.7.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.8.
CОVІD-19 коронавирус инфекциясы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусы бар науқастарды емдеу бойынша қызметтер көрсету: полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНК анықтауға диагностикалық зерттеулер
1.9.
Мобильді бригада қызметтері
1.10.
ауыл тұрғындары үшін профилактикалық тексерулер жүргізгені үшін
№ 2-кесте. Түпкілікті нәтиже индикаторлары бөлінісінде қызметкерлерді ынталандыруға арналған ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р с №
Қызметті бағалау индикаторлары
Ақы төлеуге ұсынылған
Ақы төлеуге қабылданған
Нысаналы көрсеткіш
Нақты көрсеткіш
Балл саны
Нысаналы көрсеткішке жету %
Сома, теңге
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
1.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын ана өлімі
2.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жіті респираторлық инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың үлес салмағы
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
№ 3-кесте. Өзге төлемдер шегерулер сомасы
р с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Жиыны ақы төлеуге қабылданғаны: _____________ теңге, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. услуги вне Договора ____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие
мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.4. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде:
_____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге, принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________ _____________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
___________________________________
___________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)

1. ұсталған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді бақылау нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. Шарттан тыс қызметтер _____________ теңге;
1.3. сапа мен көлем сараптамасынан өтпеген өліммен аяқталғанмен ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.4. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге
2. алынған сома: ____________ теңге қабылданған: ___________ теңге, соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома _____________________ теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________ теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _____________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банктің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________ ___________
(Тегі, аты, әкесінің аты қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегі акті үшін) Мөр орны
(бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)