О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 22 апреля 2015 года № 205-594 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов"
Постановление акимата города Нур-Султана от 8 августа 2022 года № 205-2206. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2022 года № 29053
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах, акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 22 апреля 2015 года № 205-594 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 910).
2. Руководителю государственного учреждения "Управление охраны окружающей среды и природопользования города Нур-Султан" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Нур-Султан.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов
СОГЛАСОВАНО
Республиканское
государственное учреждение
"Департамент экологии по городу
Нур-Султан Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства экологии, геологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан"
Республиканское
государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля города Нур-Султан
Комитета санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"

"Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің қағидаларын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 205-594 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 8 тамыздағы № 205-2206 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 тамызда № 29053 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің қағидаларын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 205-594 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 910 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Кульгинов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи ресурстар
министрлігі Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы
бойынша Экология департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлiгi
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетiнің
Нұр-Сұлтан каласының
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаментi"
республикалық мемлекеттік
мекемесі