О внесении дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2022 года № 7С-18-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июня 2022 года № 28526
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7128) следующие дополнения:
перечень социально значимых сообщений по Акмолинской области, утверждҰнный указанным решением:
дополнить строками, порядковые номера 56-3 и 56-4, следующего содержания:
"
56-3
"Степняк – Каратал"
внутрирайонный
56-4
"Степняк – Валиханово"
внутрирайонный
";
дополнить строками, порядковые номера 62,1, 62-2 и 62-3, следующего содержания:
"

"Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 17 маусымдағы № 7С-18-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 маусымда № 28526 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 56-3 және 56-4-жолдармен толықтырылсын:
"
56-3
"Степняк – Қаратал"
ауданішілік
56-4
"Степняк – Уәлихан"
ауданішілік
";
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 62-1, 62-2 және 62-3-жолдармен толықтырылсын:
"

62-1
Маршрут № 21 города Щучинск
пригородный
62-2
Маршрут № 22 города Щучинск
пригородный
62-3
Маршрут № 26 города Щучинск
пригородный
";
дополнить разделом "Межрайонный (междугородный внутриобластной)" следующего содержания:
"
Межрайонный (междугородный внутриобластной)
68
"Кокшетау – Есиль"
межрайонный
69
"Кокшетау – Жаксы – Державинск"
межрайонный
70
"Кокшетау – Енбекшильдерское"
межрайонный
71
"Кокшетау – Улан – Мадениет"
межрайонный
72
"Кокшетау – Астраханка"
межрайонный
73
"Кокшетау – Степняк"
межрайонный
74
"Степногорск – Акколь"
межрайонный
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акмолинского областного маслихата Т.Жунусов

62-1
Щучинск қаласының № 21 маршруты
қала маңындағы
62-2
Щучинск қаласының № 22 маршруты
қала маңындағы
62-3
Щучинск қаласының № 26 маршруты
қала маңындағы
";
келесі мазмұндағы "Ауданаралық (облысішілік қалааралық)" бөлімімен толықтырылсын:
"
Ауданаралық (облысішілік қалааралық)
68
"Көкшетау – Есіл"
ауданаралық
69
"Көкшетау – Жақсы – Державинск"
ауданаралық
70
"Көкшетау - Еңбекшілдер"
ауданаралық
71
"Көкшетау – Ұлан – Мәдениет"
ауданаралық
72
"Көкшетау – Астраханка"
ауданаралық
73
"Көкшетау – Степняк"
ауданаралық
74
"Степногорск – Ақкөл"
ауданаралық
";
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының хатшысы Т.Жунусов