О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 7С-12-2 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 27 июля 2022 года № 7С-19-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2022 года № 28918
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 13 декабря 2021 года № 7С-12-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25824) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Акмолинской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 469 357 990,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64 448 588,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 008 773,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 95 112,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 398 805 516,7 тысяч тенге;
2) затраты – 472 511 610,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 693 197,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 414 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 721 692,1 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -7 721,6 тысяча тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства - 7 721,6 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 839 096,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 839 096,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрено погашение займов в сумме 7 150 597,8 тысяч тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа – 4 058 628,0 тысяч тенге, погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 2 567 352,0 тысячи тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан - 524 617,8 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Т.Жунусов
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 27 июля
2022 года № 7С-19-2
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2021 года № 7С-12-2
Областной бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7С-12-2 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 27 шілдедегі № 7С-19-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 шілдеде № 28918 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7С-12-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25824 болып тіркелді) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақмола облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 469 357 990,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 64 448 588,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 008 773,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 95 112,4 мың тенге;
трансферттер түсімі – 398 805 516,7 мың теңге;
2) шығындар – 472 511 610,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 693 197,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 414 890,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 721 692,1 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – -7 721,6 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 7 721,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 839 096,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 839 096,1 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте 7 150 597,8 мың теңге сомасында қарыздарды өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, оның ішінде: жергілікті атқарушы органның борышын өтеу – 4 058 628,0 мың теңге, жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 2 567 352,0 мың теңге, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару - 524 617,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Т.Жунусов
Ақмола облыстық мәслихатының
2022 жылғы 27 шілдедегі
№ 7С-19-2 шешіміне
1-қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2021 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 7С-12-2 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1 996 213,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
1 125 173,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
738 978,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
14 706 363,3
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
2 193 473,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 965 032,7
055
Дополнительное образование для детей и юношества
4 152 202,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
493 408,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 854 503,3
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
62 512,0
081
Дошкольное воспитание и обучение
2 128 446,4
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
88 965 745,0
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
56 256,0
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребҰнка (детей)-сироту и ребҰнка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 297,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребҰнка-сироты (детей-сирот), и ребҰнка (детей), оставшегося без попечения родителей
452 227,0
089
Организация профессионального обучения
215 362,0
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 310 774,0
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
17 492 881,0
285
Управление физической культуры и спорта области
5 346 629,7
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
4 811 555,9
007
Общеобразовательное обучение одарҰнных в спорте детей в специализированных организациях образования
535 073,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 617 729,6
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
880 504,0
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 405 446,7
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования

1 996 213,0
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
1 125 173,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
738 978,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
14 706 363,3
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
2 193 473,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 965 032,7
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
4 152 202,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
493 408,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 854 503,3
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
62 512,0
081
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
2 128 446,4
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
88 965 745,0
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
56 256,0
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
9 297,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
452 227,0
089
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
215 362,0
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 310 774,0
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
17 492 881,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 346 629,7
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
4 811 555,9
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
535 073,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 617 729,6
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
880 504,0
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 405 446,7
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

331 778,9
05
Здравоохранение
5 174 458,2
253
Управление здравоохранения области
5 116 957,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
243 026,0
006
Услуги по охране материнства и детства
214 989,2
007
Пропаганда здорового образа жизни
44 001,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
129 778,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населҰнного пункта на лечение
3 007,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 442,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
50 000,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 858 284,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
130 455,2
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
900,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 553 682,8
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счҰт средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами и на оказание медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы
33 768,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объҰма бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
335 329,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
859,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретҰнных на условиях финансового лизинга
496 436,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
57 501,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
57 501,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 046 579,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 806 722,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
231 366,9
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 259 301,0
003
Социальная поддержка инвалидов
104 687,3
007
Капитальные расходы государственного органа

331 778,9
05
Денсаулық сақтау
5 174 458,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 116 957,2
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
243 026,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
214 989,2
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
44 001,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
129 778,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 007,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 442,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
50 000,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 858 284,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
130 455,2
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
900,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 553 682,8
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
33 768,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
335 329,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
859,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
496 436,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
57 501,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
57 501,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 046 579,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 806 722,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
231 366,9
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 259 301,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
104 687,3
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

9 428,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 288 238,6
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
456 331,5
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 140,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51 548,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 330 680,8
261
Управление образования области
1 025 106,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
764 593,0
092
Содержание ребҰнка (детей), переданного патронатным воспитателям
233 109,0
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приҰмных семьях
27 404,0
270
Управление по инспекции труда области
151 221,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
150 321,5
003
Капитальные расходы государственного органа
900,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
63 529,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
63 529,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
37 541 999,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
37 541 999,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
163 508,2
005
Капитальные расходы государственного органа
900,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 570 039,4
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
100 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 658 479,5
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
28 049 072,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
15 963 316,8
262
Управление культуры области
6 036 469,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры

9 428,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 288 238,6
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
456 331,5
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 140,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
51 548,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 330 680,8
261
Облыстың білім басқармасы
1 025 106,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
764 593,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
233 109,0
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
27 404,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
151 221,5
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 321,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
63 529,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
63 529,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
37 541 999,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
37 541 999,4
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
163 508,2
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 570 039,4
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
100 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 658 479,5
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
28 049 072,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
15 963 316,8
262
Облыстың мәдениет басқармасы
6 036 469,3
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4 773 982,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населҰнных пунктов
619 943,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
57 252 285,9
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
6 708 054,7
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
162 850,5
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 984 520,2
006
Охрана животного мира
48 538,2
008
Мероприятия по охране окружающей среды
495 662,8
013
Капитальные расходы государственного органа
7 878,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
3 796 325,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212 280,0
719
Управление ветеринарии области
1 929 355,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
319 053,7
003
Капитальные расходы государственного органа
29 695,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
4 763,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
15 000,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
39 000,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
76 465,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
50 000,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 334 893,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 645,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 841,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
48 614 875,5
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
328 042,5
002
Субсидирование развития семеноводства
789 012,0
003
Капитальные расходы государственного органа
900,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
10 551 248,0
008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
700 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур

4 773 982,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
619 943,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
57 252 285,9
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
6 708 054,7
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162 850,5
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 984 520,2
006
Жануарлар дүниесін қорғау
48 538,2
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
495 662,8
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 878,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
3 796 325,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
212 280,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 929 355,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
319 053,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
29 695,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұнқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
4 763,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
15 000,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
39 000,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
76 465,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
50 000,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 334 893,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 645,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
56 841,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
48 614 875,5
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
328 042,5
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
789 012,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900,0
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
10 551 248,0
008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
700 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар

35 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
140 794,0
046
Государственный учҰт и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 171 368,0
050
Возмещение части расходов, понесҰнных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
16 544 403,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 503 685,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
43 535,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
8 811 000,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
697 815,0
077
Субсидирование возмещения расходов, понесҰнных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
289 593,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 909 619,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 810 402,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
239 987,1
003
Капитальные расходы государственного органа
2 900,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
674 461,3
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
6 893 054,5
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
99 216,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
89 112,9
003
Капитальные расходы государственного органа
10 103,7
12
Транспорт и коммуникации
61 052 375,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
61 052 375,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
110 692,9
002
Развитие транспортной инфраструктуры
758 543,7
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 200 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
900,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры

35 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
140 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 171 368,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
16 544 403,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 503 685,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
43 535,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
8 811 000,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
697 815,0
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
289 593,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 909 619,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 810 402,9
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
239 987,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 900,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
674 461,3
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
6 893 054,5
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
99 216,6
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 112,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 103,7
12
Көлiк және коммуникация
61 052 375,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
61 052 375,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 692,9
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
758 543,7
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 200 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру

13 593 085,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
32 851 412,9
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
12 537 741,1
13
Прочие
9 435 414,8
253
Управление здравоохранения области
5 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнҰрства
5 000,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
15 000,0
104
Возмещение части расходов, понесҰнных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
15 000,0
257
Управление финансов области
1 083 047,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 083 047,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
372 005,2
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнҰрства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнҰрства и концессионных проектов
372 005,2
261
Управление образования области
596 774,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
596 774,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
744 649,6
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
595 977,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнҰрства
148 672,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 286 550,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
344 297,0
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
147 040,0
094
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
3 795 213,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
2 332 389,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
100 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 846 161,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
347 228,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"

13 593 085,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
32 851 412,9
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
12 537 741,1
13
Басқалар
9 435 414,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
5 000,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
15 000,0
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
15 000,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 083 047,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 083 047,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
372 005,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
372 005,2
261
Облыстың білім басқармасы
596 774,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
596 774,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
744 649,6
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
595 977,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
148 672,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 286 550,0
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
344 297,0
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
147 040,0
094
Қала шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
3 795 213,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
2 332 389,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
100 000,0
006
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 846 161,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
347 228,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру

38 868 081,7
в том числе:
Целевые текущие трансферты
25 899 067,8
в том числе:
Аппарат акима области
13 490,0
На укрепление материально-технической базы
13 490,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
685 524,0
На увеличение размера подъҰмного пособия
38 214,0
На содержание исполнительных органов города Косшы
580 100,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
67 210,0
Управление координации занятости и социальных программ области
1 828 568,8
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
22 524,0
На обеспечение лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами
5 517,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне ветеранам Великой Отечественной войны
13 000,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
164 312,6
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
109 982,2
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
47 680,0
На реализацию проекта "Первое рабочее место"
50 000,0
На реализацию проекта "Контракт поколений"
7 352,0
На обеспечение льготного проезда
63 696,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
253 270,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
576 129,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
367 745,7
На единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
56 667,1
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
25 889,7
На разработку проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта административного здания коммунального государственного учреждения "Центр активного долголетия "Белсендi ұзақ өмір" Бурабайского района
9 803,5
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
15 000,0
На создание центров по поддержке семей
40 000,0
Управление культуры области
1 060 229,7
На ремонт объектов культуры
783 985,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
141 929,1
На материально-техническое оснащение организациям культуры
68 913,6
На содержание Астраханского районного дома культуры в селе Астраханка Астраханского района

38 868 081,7
оның iшiнде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
25 899 067,8
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
13 490,0
Материалдық-техникалық базаны нығайтуға
13 490,0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
685 524,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
38 214,0
Қосшы қаласының атқарушы органдарын ұстауға
580 100,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
67 210,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 828 568,8
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
22 524,0
Мүгедек адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге
5 517,0
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
13 000,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
164 312,6
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
109 982,2
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
47 680,0
"Алғашқы жұмыс орны" жобасын іске асыруға
50 000,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасын іске асыруға
7 352,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
63 696,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
253 270,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
576 129,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
367 745,7
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
56 667,1
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
25 889,7
Бурабай ауданының "Белсенді ұзақ өмір" сүру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратына күрделі жөндеу жүргізуге жобалау - сметалық құжаттама әзірлеу
9 803,5
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
15 000,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға
40 000,0
Облыстың мәдениет басқармасы
1 060 229,7
Мәдениет объектілерін жөндеуге
783 985,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
141 929,1
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
68 913,6
Астрахан ауданының Астрахан ауылында Астрахан аудандық мәдениет үйін ұстауға

55 400,0
На содержание Центра досуга молодҰжи в селе Бастау Атбасарского района
10 002,0
Управление цифровизации и архивов области
150 592,0
На содержание коммунальное государственное учреждение "Smart Aqkol"
150 000,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
592,0
Управление физической культуры и спорта области
973 484,6
На ремонт объектов спорта
155 646,7
Установка спортивных площадок
474 728,9
На приобретение спортивного инвентаря для лиц с инвалидностью Есильского района
5 000,0
На содержание физкультурно-оздоровительного комплекса "Жастар" при акимате Астраханского района в селе Астраханка
26 000,0
На приобретение спортивного инвентаря для лиц с инвалидностью города Степногорск
5 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
307 109,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 658 479,5
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
6 521 603,9
Выкуп жилья в Шортандинском районе
30 000,0
Ремонт системы водоснабжения и водоотведения
1 106 875,6
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 842 170,9
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
11 027 316,2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
1 814 854,7
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
674 461,3
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки
589 354,3
На инвентаризацию инженерных сетей в городе Щучинск Бурабайского района
85 107,0
Управление предпринимательства и туризма области
12 067,0
На ремонт коммунальной собственности
12 067,0
Целевые трансферты на развитие
12 969 013,9
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 186 919,5
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 658 768,6
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 832 650,7
На развитие объектов спорта
340 910,9
На развитие объектов государственных органов
88 359,0
На развитие объектов культуры и отдыха
233 110,3
На развитие объектов сельского хозяйства
33 120,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 691 969,3
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
1 389 295,2
На развитие систем водоснабжения в сельских населҰнных пунктах

55 400,0
Атбасар ауданының Бастау ауылында жастардың бос уақытын өткізу орталығын ұстауға
10 002,0
Облыстың цифрландыру және архивтер басқармасы
150 592,0
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мемемесін қамтамасыз етуге
150 000,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
592,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
973 484,6
Спорт объектілерін жөндеуге
155 646,7
Спорттық жабдықтарды орнату
474 728,9
Есіл ауданының мүгедектігі бар адамдар үшін спорттық құрал-саймандар сатып алуға
5 000,0
Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы Астрахан ауылында "Жастар" дене шынықтыру-сауықтыру кешенін ұстау
26 000,0
Степногорск қаласының мүгедектігі бар адамдар үшін спорттық құрал-саймандар сатып алуға
5 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
307 109,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 658 479,5
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
6 521 603,9
Шортанды ауданында тұрғын үй сатып алу
30 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
1 106 875,6
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 842 170,9
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
11 027 316,2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
1 814 854,7
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
674 461,3
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
589 354,3
Бурабай ауданы Щучинск қаласының инженерлік желілерін түгендеуге
85 107,0
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
12 067,0
Коммуналдық меншікті жөндеуге
12 067,0
Нысаналы даму трансферттерi
12 969 013,9
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 186 919,5
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 658 768,6
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 832 650,7
Спорт объектілерін дамытуға
340 910,9
Мемлекеттік органның объектілерін дамытуға
88 359,0
Мәдениет және демалыс объектілерін дамытуға
233 110,3
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға
33 120,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 691 969,3
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 389 295,2
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға