Об установлении границ города Косшы Акмолинской области
Совместное постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2022 года № А-11/554 и решение маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2022 года № 7С-22-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2022 года № 31266
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2021 года № 629 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы города Косшы Акмолинской области общей площадью 5 198 гектар согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата Акмолинской области и решению Акмолинского областного маслихата.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Секретарь Акмолинского областного маслихата Т.Жунусов
Приложение к совместному
постановлению акимата
и решению акимата
Акмолинской области
от 23 ноября 2022 года
№ А-11/554 и Акмолинского
областного маслихата
от 23 ноября 2022 года
№ 7С-22-3
Границы города Косшы Акмолинской области

Ақмола облысы Қосшы қаласының шекарасын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 қарашадағы № А-11/554 және Ақмола облысы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 7С-22-3 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 желтоқсанда № 31266 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 2)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 4)-тармақшасына, "Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 26 шiлдедегi № 629 Жарлығына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімінің қосымшасына сәйкес Ақмола облысы Қосшы қаласының шекарасы жалпы алаңы 5 198 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облыстық мәслихатының хатшысы Т.Жунусов
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ А-11/554 мен Ақмола
облыстық мәслихатының
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 7С-22-3 бірлескен қаулының
және шешімнің қосымшасы
Ақмола облысы Қосшы қаласының шекарасы