Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по городу Кокшетау на 2022 год
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 октября 2022 года № С-23/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2022 года № 30301
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по городу Кокшетау на 2022 год в размере 45,53 тенге за 1 квадратный метр, ежемесячно.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кокшетауского городского маслихата Р.Калишев

2022 жылға арналған Көкшетау қаласы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 қазандағы № С-23/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қазанда № 30301 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-3 бабы 1-тармағына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қаласы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың 2022 жылға арналған ең төмен мөлшері 1 шаршы метрі үшін ай сайын 45,53 теңге мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық мәслихатының хатшысы Р.Калишев