О признании утратившим силу решения Степногорского городского маслихата от 3 апреля 2018 года № 6С-26/5 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Степногорского городского маслихата""
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 13 апреля 2022 года № 7С-12/19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2022 года № 27669
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Степногорского городского маслихата"" от 3 апреля 2018 года № 6С-26/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6551).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Степногорского
городского маслихата
Х.Кабар

Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 6С-26/5 "Степногорск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 7С-12/19 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 сәуірде № 27669 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 6С-26/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6551 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихатының хатшысы
Х.Кабар