О признании утратившими силу некоторых решений Степногорского городского маслихата
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 3 августа 2022 года № 7С-16/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2022 года № 29103
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов города Степногорска" от 3 апреля 2018 года № 6С-26/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6563);
2) решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов города Степногорска" от 17 апреля 2020 года № 6С-50/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7833).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров

Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 3 тамыздағы № 7С-16/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 тамызда № 29103 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қаласының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 6С-26/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6563 болып тіркелген) шешімі;
2) Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қаласының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 6С-50/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7833 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихатының хатшысы
О.Джагпаров