О внесении изменения в решение акима Аршалынского района от 2 июля 2021 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории Аршалынского района"
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 28 апреля 2022 года № 04. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 мая 2022 года № 28151
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аршалынского района от 2 июля 2021 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории Аршалынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23254) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аршалынского района".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аршалынского района М.Балпан
"СОГЛАСОВАНО"
Аршалынская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к решению акима
Аршалынского района
от 28 апреля 2022 года
№ 04
Приложение
к решению акима
Аршалынского района
от 2 июля 2021 года
№ 14
Избирательные участки Аршалынского района
1
Избирательный участок № 128.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Республики 19, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 поселка Аршалы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Республики - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица Волкова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Пацаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Линейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Добровольского - 1, 1а/1, 1б/1, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29; улица Достық - 1, 1/6, 2а, 8, 13; улица Жеңіс - 1, 2, 3, 5; улица Родниковская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44; улица Н. Митченко - 1, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; улица Ж. Ташенова - 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31; улица Алтын астық - 1, 4; улица Северная -1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21; улица Бейбітшілік - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Аршалы ауданы әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 14 "Аршалы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 04 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 мамырда № 28151 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Аршалы ауданы әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 14 "Аршалы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23254 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Аршалы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешімін оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі М.Балпан
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Аршалы ауданы әкімінің
2022 жылғы 28 сәуірдегі
№ 04 шешіміне
қосымша
Аршалы ауданы әкімінің
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ 14 шешіміне
қосымша
Аршалы ауданының сайлау учаскелері
1
№ 128 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Республика көшесі 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Аршалы кентінің № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Республика көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Волков көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Пацаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Линейный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Добровольский көшесі - 1, 1а/1, 1б/1, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29; Достық көшесі - 1, 1/6, 2а, 8, 13; Жеңіс көшесі 1, 2, 3, 5; Родниковский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44; Н. Митченко көшесі - 1, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Ж. Ташенов көшесі - 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31; Алтын астық көшесі - 1, 4; Северный көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21; Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Микрорайон 1 - 1, 2, 3.
2
Избирательный участок № 129.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Астана 21, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Аршалы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Джамбула - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; улица М. Мәметова - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Тналина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; улица Астана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; улица А. Иманов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53,58, 60; улица Труда - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35; улица Абая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56; улица Ж. Ташенова - 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53, 54, 56, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; улица Н. Митченко - 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85; улица Писарева - 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 103а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133; улица Т. Бигельдинова - 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33; улица Речная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 25; улица Болашақ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
3
Избирательный участок № 130.

1 шағын ауданы: 1, 2, 3.
2
№ 129 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Астана көшесі 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Аршалы кентінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Жамбыл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
М. Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Тналин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Астана көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; А. Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 60; Труд көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35; Абай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56; Ж.Ташенов көшесі - 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53,54, 56, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Н. Митченко көшесі - 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85; Писарев көшесі - 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 103а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133; Т.Бигелдинов көшесі - 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33; Речная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 25; Болашақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
3
№ 130 сайлау учаскесі.

Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица ПЛ-14 1А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Агротехнический колледж, поселок Аршалы" при Управлении образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Заводская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20; улица Ново-автобазовская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; улица Зеленая - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Алейникова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; улица Восточная - 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23; улица Сазонова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; улица Промышленная - 7, 9, 10, 11; улица ПЛ-14 - 1, 2, 3, 4, 5; улица М. Джолдаспаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Ж.Ташенова - 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100; улица Митченко - 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123; переулок Джамбула - 10, 11, 13, 15; улица Юго-восточная - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Жастар - 1, 3, 5, 7; улица Тәуелсіздік - 3, 4, 15, 16, 23, 24, 37; улица Мәдениет - 1, 2, 3; улица Жалғызтал 12а; улица Писарева - 137, 146, 147/1, 149; улица Парасат - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Атақоныс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Жаңажол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
4
Избирательный участок № 131.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Гранитная 1а, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа поселка Аршалы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Бірлік - 1, 2, 3; улица Заречная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица А. Макаренко - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Ф. Дзержинского - 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; улица Луговая - 4, 8; улица Щебзаводская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Спортивная - 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26; улица Гранитная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Коммунальная - 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а; улица Железнодорожная - 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9; улица Озерная - 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38.
5
Избирательный участок № 132.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Станционная 28, здание акционерного общества "Қазақстан темір жолы - Грузовые перевозки" Карагандинского отделения грузовых перевозок.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті ПЛ-14 көшесі 1А, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Аршалы кенті Агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық казыналық кәсіпорны ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Заводской көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20; Ново-автобазовский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Зеленый көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Алейников көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Восточный көшесі - 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23; Сазонов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Промышленный көшесі - 7, 9, 10, 11; ПЛ-14 көшесі - 1, 2, 3, 4, 5; М.Джолдаспаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Ж. Ташенов көшесі - 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100; Митченко көшесі - 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123; Джамбул тұйық көшесі - 10, 11, 13, 15; Юго-восточный көшесі - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Жастар көшесі - 1, 3, 5, 7; Тәуелсіздік көшесі - 3, 4, 15, 16, 23, 24, 37; Мәдениет көшесі - 1, 2, 3; Жалғызтал көшесі - 12а; Писарев көшесі - 137, 146, 147/1, 149; Парасат көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Атақоныс көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Жаңажол көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
4
№ 131 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Гранитная көшесі 1а, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Аршалы кентінің бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Бірлік көшесі - 1, 2, 3; Заречный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14; А. Макаренко көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Ф. Дзержинский көшесі - 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Луговой көшесі - 4, 8; Щебзаводской көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Спортивный көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26; Гранитный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Коммунальный көшесі - 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а; Железнодорожный көшесі - 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9; Озерный көшесі - 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38.
5
№ 132 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Станционная көшесі 28, Қарағанды жүк тасымалдау бөлімшесінің "Жүк тасымалы" Қазақстан темір жолы" акционерлік қоғамының ғимараты.

Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы (станция Вишневка) улица А. Матросова - 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48; улица Станционная - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31; улица Сарыарқа - 1, 2, 12, 14, 16; улица Теміржолшылар - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9; улица Тыңға 40 жыл - 1, 2, 3.
6
Избирательный участок № 133.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Ж. Ташенова 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аршалынская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Ж. Ташенова 2.
7
Избирательный участок № 134.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Спортивная 2, здание регионального государственного учреждения 9 отдельной стрелковой роты воинской части 6505 национальной гвардии Республики Казахстан.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Спортивная 2.
8
Избирательный участок № 135.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ижевское улица Садовая 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ижевское отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ижевское улица Абая - 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица С. Сейфуллина - 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Интернациональная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица 30 лет Целины - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; улица Ю.Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Зайчуковой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35; улица Ч.Валиханова - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица Юбилейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; улица Набережная - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Г. Титова - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26; улица Целинная - 1, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31; улица Мира - 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20; улица Кооперативная - 3, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; улица Садовая - 4, 5, 9, 12, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Школьная - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Центральная - 1, 3, 6, 11; улица Северная - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Линейная 1;

Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті (Вишневка станциясы) А. Матросов көшесі - 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48; Станционный көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52; Целинный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31; Сарыарқа көшесі - 1, 2, 12, 14, 16; Теміржолшылар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9; Тыңға 40 жыл көшесі - 1, 2, 3.
6
№ 133 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Ж.Ташенов көшесі 2, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Аршалы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Ж.Ташенов көшесі 2.
7
№ 134 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Спортивный көшесі 2, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6505 әскери бөлімшесі 9 жеке атқыштар ротасының аймақтық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті Спортивный көшесі 2.
8
№ 135 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ижевское ауылы, Садовая көшесі 16, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Ижев ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ижевское ауылы Абай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6; С. Сейфуллин көшесі - 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Интернациональный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; 30 лет Целины көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Степной көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; Ю.Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Зайчукова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35; Ч.Валиханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Юбилейный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Набережный көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Г. Титов көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26; Целинный көшесі - 1, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31; Мир көшесі - 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20; Кооперативный көшесі - 3, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Садовый көшесі - 4, 5, 9, 12, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Школьный көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Центральный көшесі - 1, 3, 6, 11; Северный көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Линейный көшесі 1.

станция Шоптиколь улица Абая - 1, 2, 13, 14, 18, 21, 23; улица С.Сейфуллина 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 20, 23, 26, 31.
9
Избирательный участок № 136.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акбулак улица Набережная 68, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акбулак отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акбулак, улица Набережная - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; улица Достық - 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51; улица Тәуелсіздік - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34; улица Молодежная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; улица Батпақкөл - 1, 2, 3, 4.
10
Избирательный участок № 137.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Актасты улица Наурыз 48, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Актасты отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Актасты улица Бірлік - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36; улица Наурыз - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
11
Избирательный участок № 138.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Берсуат улица Бейбітшілік 9, здание Берсуатского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Берсуат улица Резникова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55; улица Жеңіс - 1, 1а, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35; улица Бейбітшілік - 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Республики - 1, 2, 3, 4, 5; улица Достық - 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11; улица Береке - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24; улица Сары Арқа - 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21; улица Еңбек 1.

Шөптікөл стансасы Абай көшесі - 1, 2, 13, 14, 18, 21, 23; С. Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 20, 23, 26, 31.
9
№ 136 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақбұлақ ауылы Набережная көшесі 68, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Ақбұлақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақбұлақ ауылы Набережный көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; Достық көшесі - 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51; Тәуелсіздік көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34; Молодежный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Батпақкөл көшесі - 1, 2, 3, 4.
10
№ 137 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақтасты ауылы Наурыз көшесі 48, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Ақтасты ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақтасты ауылы Бірлік көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36; Наурыз көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
11
№ 138 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бірсуат ауылы, Бейбітшілік көшесі 9, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Бірсуат ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бірсуат ауылы Резников көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55; Жеңіс көшесі - 1, 1а, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35; Бейбітшілік көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Республика көшесі - 1, 2, 3, 4, 5; Достық көшесі - 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11; Береке көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Сары Арқа көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21; Еңбек көшесі 1.

Село Байдалы улица Әділет - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13; улица Конституции - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 24; улица Тәуелсіздік - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
12
Избирательный участок № 139.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Анар улица Ж.А. Ташенова 18, здание Анарского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Анар улица Ә. Молдағұлова - 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36; улица Покотилова - 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26; улица Еңбек - 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21; улица Көкшетау - 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21; Достық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Жеңіс - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; улица Т. Әубәкіров - 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24; улица Шалғай - 3, 6, 7, 9; улица Д. Қонаев - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; улица Сарыарқа - 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15; улица Тәуелсіздік - 1, 7, 8, 10, 12; улица Қазақстан - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49; улица М. Мәметова - 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27; улица М. Өзтүрік - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; улица Жібек жолы - 1, 2, 7, 10, 14, 15; улица Астана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; улица Ж. Ташенова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21.
село Донецкое улица М. Әуезов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; улица С. Сейфуллина - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; улица Б. Момышұлы - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; улица Бірлік - 1, 3, 4, 5, 7, 8; улица Абая - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; улица Конституции - 1, 2, 3, 4, 5, 6.
13
Избирательный участок № 140.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Турген улица Жастар 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Турген отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".

Байдалы ауылы Әділет көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13; Конституция көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 24; Тәуелсіздік көшесі - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
12
№ 139 сайлау учаскесі .
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Анар станциясы Ж.А.Ташенов көшесі 18, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Анар ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Анар стансасы, Ә.Молдағұлова көшесі - 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36; Покотилов көшесі - 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26; Еңбек көшесі - 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21; Көкшетау көшесі - 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21; Достық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Жеңіс көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; Т. Әубәкіров көшесі - 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24; Шалғай көшесі - 3, 6, 7, 9; Д. Қонаев көшесі - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Сарыарқа көшесі - 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15; Тәуелсіздік көшесі - 1, 7, 8, 10, 12; Қазақстан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49; М. Мәметова көшесі - 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27; М. Өзтүрік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; Жібек жолы көшесі - 1, 2, 7, 10, 14, 15; Астана көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; Ж. Ташенов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21.
Донецкое ауылы М. Әуезов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; С. Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Б. Момышұлы көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Бірлік көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 8; Абай көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Конституция көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6.
13
№ 140 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Түрген ауылы Жастар көшесі 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Түрген ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Турген, улица Есіл - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; улица Жастар - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 52/1; улица Жеңіс - 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62; улица Береке - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Еңбек - 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13; улица Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12.
14
Избирательный участок № 141.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Красное Озеро улица Мектеп 9, здание бывшей школы.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Красное озеро улица Қызыл - 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26; улица Мектеп - 1, 1/2, 3, 4, 6; улица Жасыл - 2, 4, 16.
село Родники улица Центральная - 1, 3, 14, 22, 24; улица Озерная - 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30; улица Родниковская - 3/3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.
15
Избирательный участок № 142.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Константиновка улица Центральная 52, здание Константиновского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Константиновка улица Конституции - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23; улица Набережная - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25; улица Целинная - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; улица Школьная - 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13; улица Тәуелсіздік - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица имени Д. Чавро - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; улица Центральная - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 54, 56; улица Жастар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Бейбітшілік - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; улица имени А. Киреева - 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; улица Литвинская - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Заречная - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
16
Избирательный участок № 143.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Белоярка улица Доманская 28, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Белоярка отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Түрген ауылы Есіл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Жастар көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 52/1; Жеңіс көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62; Береке көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Еңбек көшесі - 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13; Достық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12.
14
№ 141 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Красное Озеро ауылы Мектеп көшесі 9, бұрынғы мектеп ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Красное Озеро ауылы Қызыл көшесі - 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26; Мектеп көшесі - 1, 1/2, 3, 4, 6; Жасыл көшесі - 2, 4, 16.
Родники ауылы Центральный көшесі - 1, 3, 14, 22, 24; Озерный көшесі - 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30; Родниковский көшесі - 3/3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.
15
№ 142 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Константиновка ауылы Центральный көшесі 52, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Константиновка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Константиновка ауылы Конституция көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Набережный көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25; Целинный көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; Школьный көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13; Тәуелсіздік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Д. Чавро атындағы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Центральный - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 54, 56; Жастар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; А. Киреев атындағы көшесі - 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Литвинский көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Заречный көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
16
№ 143 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Белоярка ауылы Доманская көшесі 28, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Белоярка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Белоярка улица Аксенова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; улица 9 мая - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19; улица Набережная - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43; улица Доманская - 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35; улица Центральная - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42.
17
Избирательный участок № 144.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Шортанды улица Школьная 2, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Шортанды отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Шортанды улица Центральная - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45; улица Школьная - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35; улица Жастар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27.
18
Избирательный участок № 145.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Михайловка улица Абая 15, здание Михайловского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Михайловка улица Клубная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 16; улица Кооперативная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; улица Почтовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19; улица Желтоқсан - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; улица Заводская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15; улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Переулок Школьный - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Республиканская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Интернациональная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; улица Мира - 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Абая - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; улица Панфилова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32; улица Юбилейная - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Ю. Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; улица Г.Титова - 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21; улица Т. Әубәкіров - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21; улица Новая - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
19
Избирательный участок № 146.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Николаевка улица Юбилейная 16, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Николаевка отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Николаевка улица Мира - 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Юбилейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Новая - 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Переулок Новый 1, 2, 3.
20
Избирательный участок № 147.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ольгинка улица Еңбек 7, здание Ольгинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.

Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Белоярка ауылы Аксенов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; 9 май көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19; Набережный көшесі - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43; Доманский көшесі - 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35; Центральный көшесі - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42.
17
№ 144 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Шортанды ауылы Школьная көшесі 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Шортанды ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Шортанды ауылы Центральный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45; Школьный көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35;
Жастар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27.
18
№ 145 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Михайловка ауылы Абай көшесі 15, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Михайлов ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Михайловка ауылы Клубный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 16; Кооперативный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Почтовый көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Желтоқсан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Заводской көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15; Школьный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Школьный тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Республиканский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Интернациональный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; Мир көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Абай көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Панфилов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32; Юбилейный көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ю. Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Г.Титов көшесі - 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Целинный көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21; Т. Әубәкіров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Новый көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
19
№ 146 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Николаевка ауылы Юбилейная көшесі 16, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Николаевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Николаевка ауылы Мир көшесі - 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Целинный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Юбилейный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Новый көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7; Набережный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Новый тұйық көшесі - 1, 2, 3.
20
№ 147 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ольгинка ауылы Еңбек көшесі 7, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Ольгинка ауылдық клубының ғимараты.

Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ольгинка улица Харьковская - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; переулок Первый 1, 2, 3, 4; улица Речная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46.
21
Избирательный участок № 148.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Сараба, улица Абая 23, здание Сарыобинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Сараба, улица Абая - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Жастар - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36; улица Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; улица Төле би - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22.
22
Избирательный участок № 149.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Сары–Оба улица Бейбітшілік 35, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 станции Сары-Оба отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Сары - Оба улица Бейбітшілік - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; улица Темиржолаушылар - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; улица Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26; переулок Көктем - 1, 2, 4, 5, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 34, 36; переулок Бөгенбай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
23
Избирательный участок № 150.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Булаксай улица Оқжетпес 6, здание Булаксайского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Булаксай улица Тың игерушілер - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34; улица Абая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а; улица Бөгенбай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица С. Сейфуллина - 1, 2, 3, 4, 6, 8; улица М. Макатаева - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а; улица Оқжетпес - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10; улица Сарыарка - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Д. Тналиной - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Астана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
24
Избирательный участок № 151.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Костомар улица Құрманғазы 9, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Костомар отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ольгинка ауылы Харьковская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Первый тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4; Речной көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46.
21
№ 148 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сараба ауылы Абай көшесі 23, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Сараба ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сараба ауылы Абай көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Жастар көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36; Достық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; Төле би көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22.
22
№ 149 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сары-Оба станциясы Бейбітшілік көшесі 35, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Сары-Оба станциясының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сары–оба станциясы Бейбітшілік көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Темиржолаушылар көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Достық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26; Көктем тұйық көшесі - 1, 2, 4, 5, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 36; Бөгенбай тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
23
№ 150 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы Оқжетпес 6, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Бұлақсай ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлаксай ауылы Тың игерушілер көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34; Абай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а; Бөгенбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; С. Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8; М. Макатаев көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а; Оқжетпес көшесі - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10; Сарыарка көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Д. Тналина көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Астана көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
24
№ 151 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қостомар ауылы Құрманғазы көшесі 9, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Қостомар ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Костомар, улица Д. Кунаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; улица Құрманғазы - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20; улица К. Сатпаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23.
25
Избирательный участок № 152.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акжар улица М. Әуезов 1, здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акжар улица М. Әуезов - 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а; улица Курмангазы - 1, 2, 3, 4, 4а.
26
Избирательный участок № 153.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Волгодоновка улица Центральная 3, здание Волгодоновского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Волгодоновка улица Бейбітшілік - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29; улица Достық - 1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75; улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80; улица Есіл - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81; Микрорайон 1 - 35; Микрорайон 2 - 5.
27
Избирательный участок № 154.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Койгельды улица Жастар 1а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Койгельды отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Койгельды улица Абая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39; улица Астана - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица
Жастар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Д. Қонаев 1.
28
Избирательный участок № 155.

Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қостомар ауылы Д.Кунаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Кұрмангазы көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20; К. Сәтпаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23.
25
№ 152 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақжар ауылы М.Әуезов көшесі 1, медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақжар ауылы М. Әуезов көшесі - 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а; Кұрманғазы көшесі - 1, 2, 3, 4, 4а.
26
№ 153 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Волгодоновка ауылы Центральная көшесі 3, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Волгодонов ауылдық клубының ғимараты
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Волгодоновка ауылы Бейбітшілік көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29; Достық көшесі - 1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75; Комсомольский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78 , 80; Есіл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81; 1 шағын ауданы: 35; 2 шағын ауданы: 5.
27
№ 154 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қойгелді ауылы Жастар көшесі 1а, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Қойгелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қойгелді ауылы Абай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39; Астана көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Жастар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Д. Қонаев көшесі 1.
28
№ 155 сайлау учаскесі.

Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, Разъезд 42, улица Вокзальная 1, здание поста электрической централизации.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, Разъезд 42 улица
Конституции - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55; улица Астана - 1, 2, 3а. Микрорайон 1 - 7; Микрорайон 2 - 6.
29
Избирательный участок № 156.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Арнасай улица Мира 2, здание Арнасайского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Арнасай улица Желтоқсан - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Рождественского - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; улица 9 Мая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12; улица Абылайхана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Мира - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Абая - 1, 2, 3, 4; улица Ә. Молдағұлова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Касенова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица С. Сейфуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица М. Әуезов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
30
Избирательный участок № 157.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Бабатай улица Ш. Уәлиханов 18, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа станции Бабатай отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Бабатай улица Ш. Уәлиханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; улица Конституции - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Бейбітшілік - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Кенесары 2; улица Б. Момышұлы - 1, 3, 4, 5; улица Б. Саттарханова - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13; улица Ғ. Мүсірепов - 10, 13, 14.
31
Избирательный участок № 158.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы улица Қазыбек би 44, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы Микрорайон - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 8; улица Бейбітшілік – 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 20,22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 25/2, 25б, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 28а-1, 28а-3, 28а-5, 28а-6, 28а-12, 28а-11, 28б, 28/1,28/1-5, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 41/1, 42, 42/2, 43/1, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 50а, 50в, 51, 52, 53, 54, 55, 55/2, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60а, 60/1, 61, 61/2, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66; улица Қазыбек би - 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 15/2, 15а, 15г, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/2, 31, 31/2, 32, 33, 33/1, 34, 34/2, 35, 36, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 52, 53, 53/1, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81, 81/1, 82, 82/1,82/2, 82/3, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 92/1, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 109; улица Абая - 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 11, 11/1, 10, 10/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16-3, 17, 17а, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31б; улица М. Мәметова - 1, 1а, 2, 3, 3/2, 5, 5а, 6; улица А. Сейдімбеков - 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 10, 12; улица Мойылды – 4, 9, 17, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 24, 26, 27, 28, 2а, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38; улица В.Чайка - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12/2, 13, 13/2, 15, 17, 19, 19/1, 26а; улица Әл Фараби - 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7б, 7/1, 7/3, 9, 9а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-64, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 36/1, 38, 38/1, 40, 42/1, 44, 45, 55, 56, 85, 85а; улица Абылайхана - 1/4, 2а, 2б, 6, 13, 14, 14а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26/2, 27, 27/1, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41; улица Ш. Уәлиханов - 1, 10, 14/9, 22, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 46/2, 48; улица Д. Қонаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17/1, 17а, 57; улица Ш. Айманова - 2, 6, 8, 10, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица Кенесары - 3а, 3б, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 40, 46, 54, 60, 62.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, 42 Разъезд Вокзальная көшесі 1, электр орталықтандыру бекетінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, 42 Разъезд Конституция көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55; Астана көшесі - 1, 2, 3а.1 шағын ауданы - 7; 2 шағын ауданы - 6.
29
№ 156 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Арнасай ауылы Мир көшесі 2, Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Арнасай ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Арнасай ауылы Желтоқсан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Рождественский көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; 9 Май көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12; Абылайхан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Мир көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Абай көшесі - 1, 2, 3, 4; Ә. Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Касенов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; С. Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; М. Әуезов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
30
№ 157 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бабатай станциясы Ш. Уәлиханов көшесі 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Бабатай станциясының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бабатай стансасы Ш.Уәлиханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Конституция көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Кенесары көшесі 2; Б. Момышұлы көшесі - 1, 3, 4, 5; Б. Саттарханов көшесі - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13; Ғ. Мүсірепов көшесі - 10, 13, 14.
31
№ 158 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы Қазыбек би көшесі 44, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Жібек жолы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жибек жолы ауылы Шағын ауданы - 1, 2, 3, 3/2, 5, 6, 7, 8; Бейбітшілік көшесі – 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 20,22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 25/2, 25б, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 28а-1, 28а-3, 28а-5, 28а-6, 28а-12, 28а-11, 28б, 28/1,28/1-5, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 41/1, 42, 42/2, 43/1, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 50а, 50в, 51, 52, 53, 54, 55, 55/2, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60а, 60/1, 61, 61/2, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66; көшесі Қазыбек би - 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 15/2, 15а, 15г, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/2, 31, 31/2, 32, 33, 33/1, 34, 34/2, 35, 36, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 52, 53, 53/1, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81, 81/1, 82, 82/1,82/2, 82/3, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 92/1, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 109; көшесі Абай - 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 11, 11/1, 10, 10/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16-3, 17, 17а, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31б; көшесі М. Мәметова - 1, 1а, 2, 3, 3/2, 5, 5а, 6; көшесі А. Сейдімбеков - 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 10, 12; көшесі Мойылды – 4, 9, 17, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 24, 26, 27, 28, 2а, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38; көшесі В.Чайка - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12/2, 13, 13/2, 15, 17, 19, 19/1, 26а; көшесі Әл Фараби - 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7б, 7/1, 7/3, 9, 9а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-64, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 36/1, 38, 38/1, 40, 42/1, 44, 45, 55, 56, 85, 85а; көшесі Абылайхан - 1/4, 2а, 2б, 6, 13, 14, 14а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26/2, 27, 27/1, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41; көшесі Ш. Уәлиханов - 1, 10, 14/9, 22, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 46/2, 48; көшесі Д. Қонаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17/1, 17а, 57; көшесі Ш. Айманов - 2, 6, 8, 10, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; көшесі Кенесары - 3а, 3б, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 40, 46, 54, 60, 62.

микрорайон 2 - 1а, 2, 4, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 69, 71, 79, 95, 99, 103, 113, 114;
микрорайон 3 - 3, 8, 10, 13,14, 18, 21, 25, 33, 36, 37, 39, 44, 45;
микрорайон 8, улица 4 (Байқоныр) – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, улица 5 (Алтынемел) – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/7, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, улица 6 (Салқынбел) - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, улица 7 (Арнасай) - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, улица 8 (Аюлы) - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64;
микрорайон Набережный - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
32
Избирательный участок № 159.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица М. Мәметова 19, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Иманжусупа Кутпанулы села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица Қажымұқан - 2, 2/1, 3, 4, 6, 8, 17, 89, 101; улица Б. Момышұлы - 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а, 7, 8/4, 9, 10, 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30/1, 31, 33, 35, 73; улица Ермекова - 10, 12, 14, 18, 20; улица А. Сері - 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33а, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 48, 49, 49/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/4, 52/5, 53, 53/1, 53/2, 54, 54а, 55, 57, 58; улица Ә. Молдағұлова - 1, 2, 2/1, 3, 4, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17б, 18, 19, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 28, 35/1, 35/2, 37, 38, 39, 42, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45, 45а, 47, 47/4, 48, 49, 52, 52/2, 52/5, 53, 54а, 55, 58; улица Қ. Сәтпаев - 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 85; улица С. Сейфуллина - 6, 7; улица Т. Рысқұлов - 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 15а, 16, 17, 18/1, 46/2; улица Затаевич -1, 1а, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16/1, 17, 17а, 18, 18/1, 18а, 19, 19/1, 20, 20/1, 20а, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 45, 60; улица Гумилева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 38а, 48/1; улица М. Мақатаев - 1, 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 25, 32, 35; улица Ш. Қалдаяқов - 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 17; улица М. Мәметова - 9, 10, 11, 13, 15/1, 15/2, 21, 23, 23/2, 26, 31, 31А; улица Желтоқсан - 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 7, 9, 10, 11, 15, 19, 26а, 27а; улица Қарасу - 1, 3, 7, 14, 15/2; улица М. Әуезов - 6, 10, 12, 20, 26, 32, 34; улица Панфилова -1, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 64; улица Жамбыл - 2, 6, 13, 14, 16, 18, 21, 23; улица С. Бейбарыс - 1, 1а, 1/1, 2, 2/1, 2а, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7/7, 8а, 9, 10, 10б, 10/1, 14, 14/1, 16, 17, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 45/7, 47, 60/1, 68/1; улица Н. Әбдіров – 4, 6, 8, 12, 14, 17, 18/3, 19, 23, 28, 29, 29/2, 33/1, 36, 36/1, 37; улица Д. Нүрпейісова - 1, 4, 5, 18, 19, 21, 31, 41, 57, 73, 80; улица Төле би - 3/1, 15, 21 24, 35; улица Ы. Алтынсарина - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 59, 79; улица Бұхар Жырау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 37/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 68; улица Қорқыт Баба – 15, 19, 19/1, 21а; улица А. Иманова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 39, 51; улица Туран - 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; улица М. Шоқай - 1, 17, 48/1; улица Алматылық – 2, 3/3, 7, 9/2, 17/3, 19/2, 19В, 23/2, 23/4, 24/1, 25/3, 28/1, 17/3, 28/1, переулок № 3 - 6; улица Егемен 6; улица Сығанақ – 2, 2/1, 2/2, 4, 6, 8, 10, 14, 16; улица Ч. Айтматова – 1, 2, 3, 4; улица Конституции – 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 16; улица Ақжайық – 5/6, 5/13, 5/28, 27, 43; улица Бірлік – 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/15, 63/16, 63/17, 63/18, 63/19, 63/19, 63/19, 63/20, 63/21, 63/22, 63/23, 63/24; улица Кенес – 7; улица А. Байтұрсынова – 11, 13, 20А, улица Қ. Сатпаева – 2/1, 2/2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 28; улица М. Ауэзова – 20, 30а;

шағын аудан 2 - 1а, 2, 4, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 69, 71, 79, 95, 99, 103, 113, 114;
шағын аудан 3 - 3, 8, 10, 13,14, 18, 21, 25, 33, 36, 37, 39, 44, 45;
шағын аудан 8 - көшесі 4 (Байқоныр) – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, көшесі 5 (Алтынемел) – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/7, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, көшесі 6 (Салқынбел) - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, көшесі 7 (Арнасай) - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, көшесі 8 (Аюлы) - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
шағын аудан Набережный - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
32
№ 159 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы М. Мәметова көшесі 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Иманжүсіп Құтпанұлы атындағы Жібек жолы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы Қажымұқан көшесі - 2, 2/1, 3, 4, 6, 8, 17, 89, 101; көшесі Б. Момышұлы - 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а, 7, 8/4, 9, 10, 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30/1, 31, 33, 35, 73; көшесі Ермеков - 10, 12, 14, 18, 20; көшесі А. Сері - 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33а, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 48, 49, 49/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/4, 52/5, 53, 53/1, 53/2, 54, 54а, 55, 57, 58; көшесі Ә. Молдағұлова - 1, 2, 2/1, 3, 4, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17б, 18, 19, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 28, 35/1, 35/2, 37, 38, 39, 42, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45, 45а, 47, 47/4, 48, 49, 52, 52/2, 52/5, 53, 54а, 55, 58; көшесі Қ. Сәтпаев - 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 85; көшесі С. Сейфуллин - 6, 7; көшесі Т. Рысқұлов - 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 15а, 16, 17, 18/1, 46/2; көшесі Затаевич -1, 1а, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16/1, 17, 17а, 18, 18/1, 18а, 19, 19/1, 20, 20/1, 20а, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 45, 60; көшесі Гумилев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 38а, 48/1; көшесі М. Мақатаев - 1, 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 25, 32, 35; көшесі Ш. Қалдаяқов - 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 17; көшесі М. Мәметова - 9, 10, 11, 13, 15/1, 15/2, 21, 23, 23/2, 26, 31, 31а; көшесі Желтоқсан - 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 7, 9, 10, 11, 15, 19, 26а, 27а; көшесі Қарасу - 1, 3, 7, 14, 15/2; көшесі М. Әуезов - 6, 10, 12, 20, 26, 32, 34; көшесі Панфилов -1, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 64; көшесі Жамбыл - 2, 6, 13, 14, 16, 18, 21, 23; көшесі С. Бейбарыс - 1, 1а, 1/1, 2, 2/1, 2а, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7/7, 8а, 9, 10, 10б, 10/1, 14, 14/1, 16, 17, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 45/7, 47, 60/1, 68/1; көшесі Н. Әбдіров – 4, 6, 8, 12, 14, 17, 18/3, 19, 23, 28, 29, 29/2, 33/1, 36, 36/1, 37; көшесі Д. Нүрпейісова - 1, 4, 5, 18, 19, 21, 31, 41, 57, 73, 80; көшесі Төле би - 3/1, 15, 21 24, 35; көшесі Ы. Алтынсарин - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 59, 79; көшесі Бұхар Жырау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 37/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 68; көшесі Қорқыт Баба – 15, 19, 19/1, 21а; көшесі А. Иманов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 39, 51; көшесі Туран - 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; көшесі М. Шоқай - 1, 17, 48/1; көшесі Алматылық – 2, 3/3, 7, 9/2, 17/3, 19/2, 19В, 23/2, 23/4, 24/1, 25/3, 28/1, 17/3, 28/1, переулок № 3 - 6; көшесі Егемен 6; көшесі Сығанақ – 2, 2/1, 2/2, 4, 6, 8, 10, 14, 16; көшесі Ч. Айтматов – 1, 2, 3, 4; көшесі Конституции – 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 16; көшесі Ақжайық – 5/6, 5/13, 5/28, 27, 43; көшесі Бірлік – 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/15, 63/16, 63/17, 63/18, 63/19, 63/19, 63/19, 63/20, 63/21, 63/22, 63/23, 63/24; көшесі Кенес – 7; көшесі А. Байтұрсынов – 11, 13, 20А, көшесі Қ. Сатпаев – 2/1, 2/2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 28; көшесі М. Ауэзов – 20, 30а,

микрорайон Юбилейный - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 5, 11/2, 12/1, 13, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/2, 21, 22, 22а, 22/1,23, 24, 25, 25/2, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30;
микрорайон Саяжай – 295, 346, 347;
микрорайон №1: улица 1 – 1, 2, 2/2, 2/2-1, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21, 22,22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/3, 30, 31, 32, 33; улица 2 - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36а, 38, 40, 42, 45, 45/1, 46, 52/1, 52, 96в; улица Жетыген – 6, 6а, 6б, 6в, 6д, 6/2, 6/1, 6и, 6к, 16, 15, 13; улица Ақ Отау – 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 98, 97, 99, 100/1, 43, 103, 105,104, 35, 31, 109, 110, 111/1, 111, 21, 23, 114, 116/1, 9; улица Қолсай; улица Тастөбе; улица Самұрық; улица Шарын; улица Көксарай – 191, 190, 194, 195, 196; улица Болашақ – 96, 96а, 96б, 96/1 68, 70, 83,74; улица Хан Шатыр – 96в, 65; улица Алакөл – 86, 86б, 87а, 87в, 87/1, 87/2, 100/3, 100/2, 87/5; улица Керуен – 178, 181, 143, 141, 140, 116, 118, 120, 156, 147, улица Найзақара – 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 92/8, 92/9, 92/10, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/15; дома 5, 5а, 6, 6г, 7/1, 8, 8а, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 34, 35, 36а, 38, 38а, 48, 51/1, 52, 53, 57, 60, 65, 67, 69, 70, 72/4, 72/5, 72/6, 72/10, 74а, 87/2, 96, 96а, 96б, 96в, 97, 98, 100/1, 101, 102/2, 103, 103/3, 105, 105/1, 110, 111, 112, 120а, 126, 129, 134, 145, 147, 158, 178, 184, 185, 191/2, 209, 213, 228;
микрорайон № 4 - улица Мәңгілік Ел – 7, 17, 25; улица Жерұйық – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 24, 26; улица Сұлыбұлақ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Балтақара - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 27, 43; улица Береке - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; 23; улица Елтоқ – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32; улица Тұлпар - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33; улица Атакент - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Ақтасты - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Шалқар - 1, 2, 5, 6, 9, 11, 13, 19, 25, 28, 31, 34; улица Заңгар - 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 41, 42, 43; улица Танакөл - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 35, 36, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 61; улица Шыңғыстау - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35; улица Қарағайлы - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; улица Айнакөл - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 49, 50, 51, 52, 54; улица Асар - 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица18; улица Беріктал – 1, 2, 5, 6, 83 9, 10, 11; улица 20 – 1, 2, 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3; улица Ұлы дала - улица 23: 7, переулок № 3 - 3; улица Парасат - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Ақжол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28; улица Сырымбет - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 25, 27, 28;

шағын аудан Юбилейный - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 5, 11/2, 12/1, 13, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/2, 21, 22, 22а, 22/1,23, 24, 25, 25/2, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30;
шағын аудан Саяжай – 295, 346, 347;
шағын аудан №1: көшесі 1 – 1, 2, 2/2, 2/2-1, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21, 22,22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/3, 30, 31, 32, 33; көшесі 2 - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36а, 38, 40, 42, 45, 45/1, 46, 52/1, 52, 96в; көшесі Жетыген – 6, 6а, 6б, 6в, 6д, 6/2, 6/1, 6и, 6к, 16, 15, 13; көшесі Ақ Отау – 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 98, 97, 99, 100/1, 43, 103, 105,104, 35, 31, 109, 110, 111/1, 111, 21, 23, 114, 116/1, 9; көшесі Қолсай; көшесі Тастөбе; көшесі Самұрық; көшесі Шарын; көшесі Көксарай – 191, 190, 194, 195, 196; көшесі Болашақ – 96, 96а, 96б, 96/1 68, 70, 83,74; көшесі Хан Шатыр – 96в, 65; көшесі Алакөл – 86, 86б, 87а, 87в, 87/1, 87/2, 100/3, 100/2, 87/5; көшесі Керуен – 178, 181, 143, 141, 140, 116, 118, 120, 156, 147, көшесі Найзақара – 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 92/8, 92/9, 92/10, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/15;
дома 5, 5а, 6, 6г, 7/1, 8, 8а, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 34, 35, 36а, 38, 38а, 48, 51/1, 52, 53, 57, 60, 65, 67, 69, 70, 72/4, 72/5, 72/6, 72/10, 74а, 87/2, 96, 96а, 96б, 96в, 97, 98, 100/1, 101, 102/2, 103, 103/3, 105, 105/1, 110, 111, 112, 120а, 126, 129, 134, 145, 147, 158, 178, 184, 185, 191/2, 209, 213, 228;
шағын аудан № 4 - көшесі Мәңгілік Ел – 7, 17, 25; көшесі Жерұйық – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 24, 26; көшесі Сұлыбұлақ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; көшесі Балтақара - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 27, 43; көшесі Береке - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; 23; көшесі Елтоқ – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32; көшесі Тұлпар - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33; көшесі Атакент - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; көшесі Ақтасты - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; көшесі Шалқар - 1, 2, 5, 6, 9, 11, 13, 19, 25, 28, 31, 34; көшесі Заңгар - 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 41, 42, 43; көшесі Танакөл - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 35, 36, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 61; көшесі Шыңғыстау - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35; көшесі Қарағайлы - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; көшесі Айнакөл - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 49, 50, 51, 52, 54; көшесі Асар - 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; көшесі 18; көшесі Беріктал – 1, 2, 5, 6, 83 9, 10, 11; көшесі 20 – 1, 2, 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3; көшесі Ұлы дала - көшесі 23: 7, переулок № 3 - 3; көшесі Парасат - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; көшесі Ақжол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28; көшесі Сырымбет - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 25, 27, 28;

микрорайон № 5 – 8;
3 массив: улица Алтын Орда – 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61; улица Жасыбай – 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; улица Байдалы – 3; улица Байбесік;
Село Разъезд – 41 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Село Разъезд – 102 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Ә. Бөкейханов - 2, 22/1.
33
Избирательный участок № 160.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица М. Мәметова 19, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Иманжусупа Кутпанулы села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы
улица Бейбітшілік - 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 91б, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 104/2, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 116б, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140, 142, 142/2, 144, 146, 147, 148, 148/1, 150а, 156; улица Сары Арқа - 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 86, 88, 88а, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 108, 113, 117; улица Юбилейная - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица А. Құрманов - 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/2, 12, 14, 22; улица Мойылды - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5-7, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 24; улица Н.Тілендиев - 1, 1/1, 1а, 2, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28а, 30, 30/2, 32, 32/1, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 60, 62, 81; улица Т. Рыскулова - 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 34/1, 35, 38, 40, 44, 46, 46/1; улица С. Бейбарыс – 2а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10 б, 11, 11/1, 11/2, 12/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 13а, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17/2, 18; улица Достық - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8а, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 25/1, 28, 33; улица Еңбек - 1, 7, 10; улица Республики – 8/1, 16; улица Жеңіс 8/1.

шағын аудан №5 – 8;
3 массив: көшесі Алтын Орда – 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61; көшесі Жасыбай – 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; көшесі Байдалы – 3; көшесі Байбесік;
Село Разъезд – 41 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Село Разъезд – 102 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; көшесі Ә. Бөкейханов - 2, 22/1.
33
№ 160 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы М. Мәметова көшесі 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Иманжүсіп Құтпанұлы атындағы Жібек жолы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы көшесі Бейбітшілік - 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 91б, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 104/2, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 116б, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140, 142, 142/2, 144, 146, 147, 148, 148/1, 150а, 156; көшесі Сары Арқа - 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 86, 88, 88а, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 108, 113, 117; көшесі Юбилейная - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; көшесі А.Құрманов - 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/2, 12, 14, 22; көшесі Мойылды - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5-7, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 24; көшесі Н.Тілендиев - 1, 1/1, 1а, 2, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28а, 30, 30/2, 32, 32/1, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 60, 62, 81; көшесі Т. Рыскулова - 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 34/1, 35, 38, 40, 44, 46, 46/1; көшесі С. Бейбарыс – 2а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10 б, 11, 11/1, 11/2, 12/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 13а, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17/2, 18; көшесі Достық - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8а, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 25/1, 28, 33; көшесі Еңбек - 1, 7, 10; көшесі Республики – 8/1, 16; көшесі Жеңіс 8/1.

Микрорайон Жаңа Ауыл 2030 - 11, 14, 27, 39, 42, 42а, 54, 56, 68, 69, 82, 83, 84, 85, 85/1;
микрорайон 6 - улица 1 - 23; улица 2 - 44; улица 3 - 11;
микрорайон 7 - улица 1 - 1, 33; улица 2 - 32/3; улица 3 - 49, 53; улица 5 - 1/1.
34
Избирательный участок № 161.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жалтырколь улица Сана би 7, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жалтырколь отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жалтырколь улица Әйтеке би - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23; улица Төле би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 23А, 43; улица Қазыбек би -1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 48; улица Сана би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 37, 48, 78; улица Н. Әбдіров - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Желтоқсан - 1, 3, 4/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 45; улица М. Мақатаев - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 18, 22; улица Ш. Құдайбердиев - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Т. Рысқұлов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29, 33, 35, 37, 39; улица И. Есенберлина - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13; улица Қ. Аманжолова - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20; улица К. Сатпаева – 2/1, 2/2, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; улица М. Дулатова - 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 31; улица А. Ермекова -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 40; улица Ә. Қашаубаев - 1, 2, 3а, 4, 7, 8; улица Н. Жантурина - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 29; улица Ә. Өмірзақова - 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15; улица Ш. Айманова - 1, 2, 4, 5, 7, 8; улица Жағалау - 1, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42; улица А. Бөкейханов - 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36; улица Ж. Ақпаев - 1, 2, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 19; улица М. Жұмабаев - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34; улица Б. Бабашева - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16; улица Қ. Кенжетаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Д. Қонаев - 1, 8, 12; улица А. Жандильдина - 31, 37, 51; улица Б. Майлина - 2, 4, 6; улица Б. Соқпақбаев - 1, 3; улица Богенбай батыра - 2, 8, 14, 15, 16, 18, 23, 35, 37; улица Ж. Ташенова - 5, 9а, 11, 12, 17, 18, 31, 33, 46, 64, 69, 89, 97, 101, 103; улица Иманжүсіп - 2, 14, 17, 24, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 47, 49, 58; улица Қабанбай батыра - 5, 9, 12, 13, 41, 42, 43, 45, 52, 54, 55, 58, 60; улица Карасу - 16, 23; улица Оқжетпес - 8, 15, 17, 19, 21, 38, 40, 41, 42, 45, 50, 54, 55, 61, 69, 70, 74, 78, 100; улица Райымбек Батыра 12; улица С. Торайғыров - 5, 15, 22, 43; улица Хантарини - 3, 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 27, 31/1, 37, 39, 40, 43, 49, 51, 63, 74, 76, 77, 82, 84, 87, 89, 106, 112, 122.

шағын аудан Жаңа Ауыл 2030 - 11, 14, 27, 39, 42, 42а, 54, 56, 68, 69, 82, 83, 84, 85, 85/1;
шағын аудан 6 - көшесі 1 - 23; көшесі 2 - 44; көшесі 3 - 11;
шағын аудан 7 - көшесі 1 - 1, 33; көшесі 2 - 32/3; көшесі 3 - 49, 53; көшесі 5 - 1/1.
34
№ 161 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жалтыркөл ауылы Сана би көшесі 7, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Жалтыркөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жалтыркөл ауылы Әйтеке би көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23; көшесі Төле би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 23А, 43; көшесі Қазыбек би -1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 48; көшесі Сана би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 37, 48, 78; көшесі Н. Әбдіров - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34; көшесі Желтоқсан - 1, 3, 4/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 45; көшесі М. Мақатаев - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 18, 22; көшесі Ш. Құдайбердиев - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40; көшесі Т. Рысқұлов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29, 33, 35, 37, 39; көшесі И. Есенберлин - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13; көшесі Қ. Аманжолов - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20; көшесі К. Сатпаев – 2/1, 2/2, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; көшесі М. Дулатов - 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 31; көшесі А. Ермеков -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 40; көшесі Ә. Қашаубаев - 1, 2, 3а, 4, 7, 8; көшесі Н. Жантурин - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 29; көшесі Ә. Өмірзақова - 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15; көшесі Ш.Айманова - 1, 2, 4, 5, 7, 8; көшесі Жағалау - 1, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42; көшесі А. Бөкейханов - 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36; көшесі Ж. Ақпаев - 1, 2, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 19; көшесі М. Жұмабаев - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34; көшесі Б. Бабашев - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16; көшесі Қ. Кенжетаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; көшесі Д. Қонаев - 1, 8, 12; көшесі А. Жандильдин - 31, 37, 51; көшесі Б. Майлин - 2, 4, 6; көшесі Б. Соқпақбаев - 1, 3; көшесі Богенбай батыра - 2, 8, 14, 15, 16, 18, 23, 35, 37; көшесі Ж. Ташенов - 5, 9а, 11, 12, 17, 18, 31, 33, 46, 64, 69, 89, 97, 101, 103; көшесі Иманжүсіп - 2, 14, 17, 24, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 47, 49, 58; көшесі Қабанбай батыра - 5, 9, 12, 13, 41, 42, 43, 45, 52, 54, 55, 58, 60; көшесі Карасу - 16, 23; көшесі Оқжетпес - 8, 15, 17, 19, 21, 38, 40, 41, 42, 45, 50, 54, 55, 61, 69, 70, 74, 78, 100; көшесі Райымбек Батыр 12; көшесі С. Торайғыров - 5, 15, 22, 43; көшесі Хантарини - 3, 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 27, 31/1, 37, 39, 40, 43, 49, 51, 63, 74, 76, 77, 82, 84, 87, 89, 106, 112, 122.