О признании утратившим силу постановления акимата Атбасарского района Акмолинской области "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Атбасарском районе" от 4 марта 2019 года № а-3/100
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 10 января 2022 года № а-1/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 февраля 2022 года № 26728
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Атбасарском районе" от 4 марта 2019 года № а-3/100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7095).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Акмолинской области Куатбекова К.О.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов

Ақмола облысының Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылдың 4 наурыздағы № а-3/100 "Атбасар ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 қаңтардағы № а-1/3 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 ақпанда № 26728 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысының Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылдың 4 наурыздағы № а-3/100 "Атбасар ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7095 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Қ.Ө.Қуатбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов