О признании утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества" от 11 апреля 2018 года № 6С 19/9
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2022 года № 7С 26/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2022 года № 31237
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества" от 11 апреля 2018 года № 6С 19/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6596).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров

Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 6С 19/9 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С 26/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 желтоқсанда № 31237 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 6С 19/9 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6596 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Комбатуров