О признании утратившим силу решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-28-9 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2022 года № 7С-20-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2022 года № 27021
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Астраханского района" от 22 декабря 2017 года № 6С-28-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6312).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет

Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-9 "Сот шешімімен Астрахан ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 7С-20-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 наурызда № 27021 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Астрахан ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-9 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6312 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет