О признании утратившим силу решение Астраханского районного маслихата от 29 июня 2018 года № 6С-38-6 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2022 года № 7С-29-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2022 года № 30002
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Астраханского районного маслихата от 29 июня 2018 года № 6С-38-6 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах Астраханского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 июля 2018 года за № 6736).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет

Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 6С-38-6 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Астрахан ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 7С-29-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 қазанда № 30002 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Астрахан ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Астрахан аудандық маслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 6С-38-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 23 шілдеде № 6736 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет