О внесении изменений в решение акима Астраханского района от 27 апреля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 31 октября 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 октября 2022 года № 30358
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Астраханского района "Об образовании избирательных участков" от 27 апреля 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8449) следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 170, № 185, № 186, № 187 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 170
Местонахождение участка: село Новочеркасское, переулок Бірлік, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Новочеркасское отдела образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области".
Граница: территория села Новочеркасское.";
"Избирательный участок № 185
Местонахождение участка: село Жалтыр, улица Лев Гумилев, 26А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Жалтыр отдела образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области".
Граница: территория села Жалтыр, улицы: Рақымжан Қошқарбаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Ахмет Байтұрсынұлы- 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шокан Уалиханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Федор Достаевский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Жапархан Асаинов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангельды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Лев Гумилев - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымак - 1, 2, 3, 4; переулок Береке - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; переулок Абай - 3; Курмангазы - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Ыбырай Алтынсарин - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Лев Толстой - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32.";
"Избирательный участок № 186
Местонахождение участка: село Жалтыр, улица Жеңіс, 2А, здание Жалтырского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Астраханский районный дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Астраханского района.

Астрахан ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2022 жылғы 31 қазандағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 қазанда № 30358 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Астрахан ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8449 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында № 170, № 185, № 186, № 187 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 170 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Новочеркасск ауылы, Бірлік тұйық көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Новочеркасс ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Новочеркасск ауылының аумағы.";
"№ 185 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жалтыр ауылы, Лев Гумилев көшесі, 26А, "Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Жалтыр ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалтыр ауылының аумағы, көшелер: Рақымжан Қошқарбаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Ахмет Байтұрсынұлы - 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шоқан Уәлиханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Федор Достаевский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Жапархан Асаинов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангелді Иманов - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Достық - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Лев Гумилев - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымақ - 1, 2, 3, 4; Береке тұйық көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; Абай тұйық көшесі – 3; Құрманғазы -2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Ыбырай Алтынсарин - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Лев Толстой - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32.";
"№ 186 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жалтыр ауылы, Жеңіс көшесі, 2А, Астрахан ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Астрахан аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жалтыр ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

Граница: территория села Жалтыр, улицы: Жеңіс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70; Акан сери - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 39, 41; Абылай хан – 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Гагарина – 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Әлия Молдағұлова – 1, 4, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57; Сәкен Сейфуллин - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Мұхтар Әуезов - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жамбыл Жабаев - 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Бірлік – 1, 2; Қамысты – 1; Аманат - 2, 4, 6, 7; Шығыс – 2, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 25, 26, 29, 31, 37; Шәмші Қалдаяқов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; Бауыржан Момышұлы - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65; Томирис - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55.";
"Избирательный участок № 187
Местонахождение участка: село Жалтыр, улица Бейбітшілік, 91, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Жалтыр отдела образования по Астраханскому району управления образования Акмолинской области".
Граница: территория села Жалтыр, улицы: Мәлік Ғабдуллин - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; Дінмухамед Қонаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93; Еңбек - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; Алиби Жангельдина - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; Ак жол – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Пушкина - 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34; Илияс Есенберлин - 2, 25, 29; Амангелді Құрманалин - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 34, 40, 42, 43, 44, 45, 50; Бостандык - 1, 2, 3; Маншук Маметовой - 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; Бейбітшілік – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 79а, 79б, 81, 83, 85, 87, 89; Батыс - 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; территория села Акбеит.".

Шекарасы: Жалтыр ауылының аумағы, көшелер: Жеңіс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70; Ақан сері - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 39, 41; Абылай хан - 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14,15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Гагарин - 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Әлия Молдағұлова - 1, 4, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57; Сәкен Сейфуллин - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Мұхтар Әуезов - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жамбыл Жабаев - 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Бірлік – 1, 2; Қамысты – 1; Аманат – 2, 4, 6, 7; Шығыс - 2, 8, 9, 11, 12, 13,14, 25, 26, 29, 31, 37; Шәмші Қалдаяқов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; Бауыржан Момышұлы - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65; Томирис - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55.";
"№ 187 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Жалтыр ауылы, Бейбітшілік көшесі, 91, "Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Жалтыр ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалтыр ауылының аумағы, көшелер: Мәлік Ғабдуллин - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; Дінмұхамед Қонаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93; Еңбек - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; Әліби Жангелдин - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; Ақ жол - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Пушкин - 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34; Ілияс Есенберлин - 2, 25, 29; Амангелді Құрманалин - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 34, 40, 42, 43, 44, 45, 50; Бостандық - 1, 2, 3; Мәншүк Мәметова – 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; Бейбітшілік - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 79а, 79б, 81, 83, 85, 87, 89; Батыс - 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Ақбейіт ауылының аумағы.".

2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов
"СОГЛАСОВАНО"
Астраханская районная
территориальная
избирательная комиссия

2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы