Астрахан ауданы Жалтыр ауылдық округі Жалтыр ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау
Ақмола облысы Астрахан ауданы Жалтыр ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қыркүйекте № 29884 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жалтыр ауылдық округі Жалтыр ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Астрахан ауданының Жалтыр ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Некрасов тұйық көшесін Абай тұйық көшесіне;
2) Книжный тұйық көшесін Береке тұйық көшесіне;
3) 2-я Линейная көшесін Амангелді Құрманалин көшесіне;
4) Абай Құнанбаев көшесін Лев Толстой көшесіне;
5) Автотраснпортная көшесін Аманат көшесіне ;
6) Буденный көшесін Бауыржан Момышұлы көшесіне;
7) Вокзальная көшесін Жеңіс көшесіне;
8) Восточная көшесін Шығыс көшесіне;
9) Димитров көшесін Шәмші Қалдаяқов көшесіне;
10) Дорожная көшесін Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
11) ЖБК көшесін Бірлік көшесіне;
12) Западная көшесін Батыс көшесіне;
13) Комсомольская көшесін Достық көшесіне;
14) Ленин көшесін Абылай хан көшесіне;
15) Мир көшесін Бейбітшілік көшесіне;
16) Октябрьская көшесін Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне;
17) Северная көшесін Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
18) Советская көшесін Жапархан Асаинов көшесіне;
19) Станционная көшесін Мәлік Ғабдуллин көшесіне;
20) Строительная көшесін Рақымжан Қошқарбаев көшесіне;
21) Тельман көшесін Әлия Молдағұлова көшесіне;
22) Трудовая көшесін Еңбек көшесіне;
23) Чапаев көшесін Лев Гумилев көшесіне;
24) Школьная көшесін Сәкен Сейфуллин көшесіне;
25) Энгельс көшесін Мұхтар Әуезов көшесіне;
26) Южная көшесін Томирис көшесіне;
27) Степная көшесін Қамысты көшесіне;
28) Киров көшесін Федор Достоевский көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалтыр ауылдық
округінің әкімі
А.Иманкулов

О переименовании составных частей села Жалтыр Жалтырского сельского округа Астраханского района
Решение акима Жалтырского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 26 сентября 2022 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2022 года № 29884
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Жалтыр Жалтырского сельского округа и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Жалтыр Жалтырского сельского округа Астраханского района:
1) переулок Некрасова на переулок Абай;
2) переулок Книжный на переулок Береке;
3) улицу 2-я Линейная на улицу Амангелді Құрманалин;
4) улицу Абая Кунанбаева на улицу Лев Толстой;
5) улицу Автотраснпортная на улицу Аманат;
6) улицу Буденного на улицу Бауыржан Момышұлы;
7) улицу Вокзальная на улицу Жеңіс;
8) улицу Восточная на улицу Шығыс;
9) улицу Димитрова на улицу Шәмші Қалдаяқов;
10) улицу Дорожная на улицу Ыбырай Алтынсарин;
11) улицу ЖБК на улицу Бірлік;
12) улицу Западная на улицу Батыс;
13) улицу Комсомольская на улицу Достық;
14) улицу Ленина на улицу Абылай хан;
15) улицу Мира на улицу Бейбітшілік;
16) улицу Октябрьская на улицу Ахмет Байтұрсынұлы;
17) улицу Северная на улицу Дінмұхамед Қонаев;
18) улицу Советская на улицу Жапархан Асаинов;
19) улицу Станционная на улицу Мәлік Ғабдуллин;
20) улицу Строительная на улицу Рақымжан Қошқарбаев;
21) улицу Тельмана на улицу Әлия Молдағұлова;
22) улицу Трудовая на улицу Еңбек;
23) улицу Чапаева на улицу Лев Гумилев;
24) улицу Школьная на улицу Сәкен Сейфуллин;
25) улицу Энгельса на улицу Мұхтар Әуезов;
26) улицу Южная на улицу Томирис;
27) улицу Степная на улицу Қамысты;
28) улицу Кирова на улицу Федор Достоевский.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалтырского
сельского округа
А.Иманкулов