Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Буландынскому району
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 17 октября 2022 года № 7С-27/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 октября 2022 года № 30359
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:

Бұланды ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қазандағы № 7С-27/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 қазанда № 30359 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Буландынскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
Приложение к решению
Буландынский районный
маслихат от 17 октября
2022 года № 7С-27/1
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Буландынскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Бұланды ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының хатшысы
Ш.Кусаинов
Бұланды аудандық мәслихаты
2022 жылғы 17 қазандағы
№ 7С-27/1 шешіміне
қосымша
Бұланды ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1.
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын