О признании утратившим силу решения маслихата района Биржан сал от 14 марта 2018 года № С-21/2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Биржан сал"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 16 марта 2022 года № С-14/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 марта 2022 года № 27207
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Биржан сал "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Биржан сал" от 14 марта 2018 года № С-21/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6487).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Биржан сал С.Шауенов

Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № С-21/2 "Біржан сал ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № С-14/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 наурызда № 27207 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 14 наурыздағы № С-21/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6487 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының хатшысы С.Шауенов