О признании утратившим силу решения маслихата района Биржан сал от 23 мая 2018 года № С-25/5 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов района Биржан сал"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 6 мая 2022 года № С-15/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28011
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Биржан сал "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов района Биржан сал" от 23 мая 2018 года № С-25/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6663).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
района Биржан сал
С.Шауенов

Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 мамырдағы № С-25/5 "Біржан сал ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № С-15/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28011 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданының елді мекендері аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 23 мамырдағы № С-25/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6663 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Шауенов