О признании утратившим силу решения маслихата района Биржан сал от 29 марта 2018 года № С-22/6 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах района Биржан сал"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 2 августа 2022 года № С-19/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2022 года № 29016
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Биржан сал "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах района Биржан сал" от 29 марта 2018 года № С-22/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6553).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Биржан сал С.Шауенов

Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/6 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Біржан сал ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 тамыздағы № С-19/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 тамызда № 29016 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Біржан сал ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6553 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының хатшысы С.Шауенов