О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 26 февраля 2018 года № 6С-19/3 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах Жаркаинского района"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2022 года № 7С-25/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 марта 2022 года № 27186
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в границах Жаркаинского района" от 26 февраля 2018 года № 6С-19/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6467).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
А.Альжанов

"Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жарқайың ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 6С-19/3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 ақпандағы № 7С-25/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 наурызда № 27186 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жарқайың ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 6С-19/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6467 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Альжанов