О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 20 апреля 2018 года № 6С-22/3 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Жаркаинскому району"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2022 года № 7С-39/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2022 года № 30840
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жаркаинский районный маслихат Акмолинской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Жаркаинскому району" от 20 апреля 2018 года № 6С-22/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6601).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
А.Альжанов

"Жарқайың ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 6С-22/3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 7С-39/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қарашада № 30840 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақмола облысының Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жарқайың ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 6С-22/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6601 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Альжанов