О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 6С-21-6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жаксынского района"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2022 года № 7С-24-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27440
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жаксынского района" от 16 марта 2018 года № 6С-21-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6514).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаксынского районного маслихата Д.Пшембаева

Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-21-6 "Жақсы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 7С-24-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27440 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 6С-21-6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6514 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының хатшысы Д.Пшембаева