О признании утратившим силу постановления акимата Жаксынского района от 4 мая 2020 года № а-2/96 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 9 июня 2022 года № а-5/107. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28493
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жаксынского района "Об установлении публичного сервитута" от 4 мая 2020 года № а-2/96 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7847).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаксынского района А.Кадралина

Жақсы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № а-2/96 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 маусымдағы № а-5/107 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28493 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілері туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № а-2/96 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7847 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімі А.Кадралина